Премини към съдържание

Мицубиши лансер 1.5GLXi


Препоръчано мнение

Здравейте на всички, карам Мицубиши Лансер 1.5 GLXi мод. 1988 год.мотор 4 G15, от 17 години и до сега не съм имал никакви проблеми ,но от скоро като измине 80 – 100 км. Колата почва да прекъсва да гърми все едно няма центровка. След като мине известно време почва да работи нормално ,така до следващия път . Какъв може да е проблема. Дайте съвет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, карам Мицубиши Лансер 1.5 GLXi мод. 1988 год.мотор 4 G15, от 17 години и до сега не съм имал никакви проблеми ,но от скоро като измине 80 – 100 км. Колата почва да прекъсва да гърми все едно няма центровка. След като мине известно време почва да работи нормално ,така до следващия път . Какъв може да е проблема. Дайте съвет.

Проблема ти колега е в токовете провери си кабели свещи и дистрибуторна капачка успех. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте на всички, карам Мицубиши Лансер 1.5 GLXi мод. 1988 год.мотор 4 G15, от 17 години и до сега не съм имал никакви проблеми ,но от скоро като измине 80 – 100 км. Колата почва да прекъсва да гърми все едно няма центровка. След като мине известно време почва да работи нормално ,така до следващия път . Какъв може да е проблема. Дайте съвет.

Какво стана колега какво се оказа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Добур вечер предлагам части за такова Мицубиши ако някои го интересува нещо да пише по скайп Patsko918 или да звъне на тел.0894958251

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето прекъсваше доста от кабелите. 46 лева струват нови. Смених също палец и дистрибуторна капачка. Те са малко над 13-тина лева. С това ми приключи проблемът, предполагам и твоят също ще приключи. После я закарах на елкон и й направиха центровка, защото моята беше направена на бензин, а аз я карам на газ. Надявам се сменяш достатъчно често свещи, та няма нужда да говорим и за тях ? Аз моите ги сменям на около 22-23 хиляди км.

Редактирано от NMP
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...