Премини към съдържание

Заден лагер за LANCER 1999 година


Препоръчано мнение

Колеги имам заден лагер за смяна,но в сервиза ми казаха че била цяла главина и струва 115лева.А се чува виене от доста време и много дразни.Все едно, че карам на отворен прозорец.Добра ли е цената и наистина ли е с цяла главина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Здравей, има лагер отзад на главината. Не се лъжи да купуваш главина. Иди на свестен майстор да извади лагера и ако е "заминал" да го замери с шублера и да ти каже размерите. Във всеки магазин за лагери би трябвало да го имат. Аз имах същия проблем преди няколко години и го оправих по този начин. За 1 час работа. Успех! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно има ли смисъл да вадя стария лагер и да търся нов или да се нашивам с цялата главина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно има ли смисъл да вадя стария лагер и да търся нов или да се нашивам с цялата главина.

 

 

 

:mitsu-smiley: Колега, ако имаш хубаво палто и ти падне копчето, нали не сменяш палтото! Смяната на лагера е 15-20 минути и не пипай главината, освен ако не е там проблема. Иди в магазин за лагери и вземи стария с теб. Няма начин да не ти намерят, защото е съвсем обикновен. Аз моя при смяната го намерих в едно магазинче-гараж за лагери и вече 50 000 км. не се е "обадил".

Поздрави. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес си вземах главината на KOYO japan същия беше и моя стария.Взеха ми 130 лева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес си вземах главината на KOYO japan същия беше и моя стария.Взеха ми 130 лева.

 

Колега,не разбрах какво си купил.Само лагера на KOYO струва 130 лева,а не лагер-главина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес си вземах главината на KOYO japan същия беше и моя стария.Взеха ми 130 лева.

Аз пък, преди 3 дена се набутах с 14 лв. за лагер, щото преди 7-8г нямаше кой да ми каже, да не разстъргвам главината ....:)

Пък да не ти казвам тогава каква набутвация беше, цели 30 лв. за лагер предна главина от една кола (марката няма да казвам):D, ма тогава нямаше лагери от 14 лв. ..

Ма не се оплаквам де, за 30 кинта 8 г. експлоатация - бива ..:icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,не разбрах какво си купил.Само лагера на KOYO струва 130 лева,а не лагер-главина.

 

Майстора е мой човек и от Бургас ми взе цялата главина за 118лева.Сигурно е с намаление.Изкара старата и зави новата главина.За 3 минути работа и ми взе 130лева за цялата работа.Старата е в мен и ще пробвам да сменя лагера за да имам една в резерва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И каква марка е лагера? Защото ако е оригинално KOYO,значи майстора ти е дал пари,вместо ти на него.

Редактирано от stevensgr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше едно към едно с моя стария.Пише KOYO JAPAN и още някакъв надпис ама не знам какво беше.

Редактирано от ivailototti
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...