Премини към съдържание

Service inspection - Как да я нулирам?


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

След смяна на масло и филтри искам да нулирам сървис инспекшан. С описаните методи в интернет не се получава. Намерих как се нулира и как се влиза в настройките му, но там има няколко запаметени варианта като кодове /eu10, eu11...., JP10..и др./ но на който и да го настроя ми излиза - 13500км/5 месеца или 28500/5 месца или 3400/4 и някакви подобни. Аз искам да го настроя на 12000км./1година. Има ли някои представа как може да стане?

 

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кода за 15 000 км е е EU1,а за интервал 12 000km/1 година само през тестер-допълнителен интервал :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кода за 15 000 км е е EU1,а за интервал 12 000km/1 година само през тестер-допълнителен интервал :mitsu-smiley:

 

 

Благодаря Ви за отговора!

 

В момента съм го оставил точно на EU1, но интересно е, че показанията са 13400/5месеца и ако го нулирам втори път без да сменям кода отива на 28400/5 месеца.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

:mitsu-smiley:

Благодаря Ви за отговора!

 

В момента съм го оставил точно на EU1, но интересно е, че показанията са 13400/5месеца и ако го нулирам втори път без да сменям кода отива на 28400/5 месеца.

Та за това ти трябва тестер и допълнителен интервал :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley:

Та за това ти трябва тестер и допълнителен интервал :mitsu-smiley:

 

Разбирам, благодаря за информацията, ще търся тестер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...