Премини към съдържание

Либия


Препоръчано мнение

Здравеите,колеги.По повод вчерашните атаки на нато, да поразсъждаваме над тази тема.Аз лично мисля, че не трябваше да се намесват с военна сила.Да бяха подпомогнали на хората там косвено, с оръжие или нещо друго.Сега не ми се мисли какви неща може да станат,атентати, алкайди и какво ли не.Абе с фанатици работа да си нямаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се, всички добре разбират, че военна сила - още повече като коалиция от велики държави, се използва там, където има петрол....

Не че Кадафи не заслужава да го поочукат....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе те него не са решили - не са го очукали, ама като знам колко невинни хора ще идат курбан в данданията...... И не, че харесвам Ирак, Афганистан, Либия, но поразии ставаха и стават по целия свят, стотици хиляди бяха избити в Африка преди няколко години, милиони мрат от глад по света, ама нали няма нефт..... Никой не се трогва....

А и не само нефтът е зор. Трябва враг. Бедните държави не могат да са враг, но арабите - могат. Светът е устроен така, някак си. Военна промишленост, какво ли не - трябва да има враг. Язък за хората, дето ще станат зян....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отново НАТО и САЩ действат като узурпатори . Нямаха никакво право да се намесват във вътрешните работи на държавата. Кадафи може да е всякакъв, но не е марионетка като нашите правителства и за това е неудобен.

 

Това да ви прилича като изявления на сериозни политици ??? :mad: Второкласник няма да направи такива наивни изказвания...

http://dnes.dir.bg/news/Mid-East-revolution-8237953

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такъв, онакъв, ама купуваха нефт от него.... Айде, моля ви...

Пък нашите..... политици... какво да кажа за тях, Бойко щял да изпраща наши кораби да участват във военните действия.... Дали ще могат да стигнат дотам, ми е много интересно....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Работата ще става много "дебела".

И аз ако трябва да бъде откровен се съмнявам в хуманните подбуди на великите сили предприели тази военна намеса.

Особено в подбудите на САЩ-замиришели им малко на нефт и са готови.

Разбира се че,съм против режима на Кадафи-но всичко би трябвало да се ограничи до осигуряването на сигурността на мирното население,но според мен това не е целта,а просто извинение за това което предстои....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такъв, онакъв, ама купуваха нефт от него.... Айде, моля ви...

Пък нашите..... политици... какво да кажа за тях, Бойко щял да изпраща наши кораби да участват във военните действия.... Дали ще могат да стигнат дотам, ми е много интересно....

Роско,пак не си в час, нито ще праща военни кораби, (защото Костов ги продаде и нямаме такива :D ), нито ще праща войници там.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали у нас бе същата работа след 45 години диктатура на бай Тошо и ДС, нямаше никаква опозиция и изведнъж се появиха маса демократи-десиденти (бивши комунисти). :D

По-добре танковете да дойдат! - каза Петър Младенов преди 21 години.

Това да пратиш танкове срещу собственият си народ си е .... :icon_censored:

Както се разбра Станишев си е търгувал оръжие с Кадафито, но Бойко е спрял сделката. Кадафи сигурно се е опитал да не плати нещо и са го резнали.

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско,пак не си в час, нито ще праща военни кораби, (защото Костов ги продаде и нямаме такива :D ), нито ще праща войници там.....

Пламене, аз като приказвам - говоря, ама ти не слушаш..... Официалното изявление на Правителството е, че подкрепят бойните действия, но засега няма да участват. Ако бойните действия продължат над 90 дни - правителството е готово да изпрати фрегатата "Дръзки"... Ако не се счупи по пътя..... А за разоръжаването на Българската армия и международните споготби - няма да ти говоря, щото пак няма да ме слушаш...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пламене, аз като приказвам - говоря, ама ти не слушаш..... Официалното изявление на Правителството е, че подкрепят бойните действия, но засега няма да участват. Ако бойните действия продължат над 90 дни - правителството е готово да изпрати фрегатата "Дръзки"... Ако не се счупи по пътя..... А за разоръжаването на Българската армия и международните споготби - няма да ти говоря, щото пак няма да ме слушаш...

Батко ти Костов продаде и БГ армията и я закри ............ :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...