Премини към съдържание

Технически преглед на газов инжекцион


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, искам да попитам къде мога да си направя технически преглед на газовото в София. Разбрах, че има доста "фалшиви сервизи" и за това реших да се допитам във форума. Също така, трябва в сервиза да могат да ми издадат паспорт за газовото. Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Младост 1А има едни. Кажи в кой квартал търсиш...

Няма значение в кой квартал са, стига да се читави както се казва и да не ми одерат кожата от гърба ... прочетох, че цялата работа е за не повече от 50 лв с изкарването на паспорта. Бутилката е на по-малко от 3 години. Моля, за по точен адрес, и се надявам някой, който си е правил скоро технически просто да ме насочи.. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:link:

Тук слагат газови уредби с прилежащото към тях узаконяване-издаване на паспорт и т.н.

Аз лично съм ползвам услугите на този сервиз,като собственика ни е колега във форума.

Доволен съм!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето карта - на гърба на БАН са

http://www.bgmaps.com/link/9AA0ECC1F123AF788D60EC00BDA54049

Прегледа беше евтин, а бях говорил с тях и за узаконяване - няма проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Където и да отидеш за 50лв. трябва да ти издадат паспорт за газовата уредба. Лично аз полвам тези под моста Чавдар и сервизчетата на Враждебна. Единствените неща които могат да ти създадат проблем са изискванията за евросонда и външното зареждане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...