Премини към съдържание

ЧРД на Ечика и Наско


Hristo

Препоръчано мнение

Честити да сте приятели, пожелавам ви изключително много здраве...... щастието ще дойде само..... НАЗДРАВЕ !!! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито на рожденниците да са живи и здрави и още много години да да носят в сърцата си :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Здраве, щастие и късмет желая! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден! Желая ви много здраве, много щастие, много късмет и най-вече много любов! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен! Пожелавам и на двамата късмет, успехи, попътен вятър и безрезервна любов към :mitsu-smiley:

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колеги!

Да сте живи и здрави!:drinks:

..............

Ей, тоя Валери, как се отърва от черпенето....

Не рачи да дойде у Шипково!:icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен - Честито,на рождениците!!!Довечера ще изпия един сок във ваша чест. :D

Редактирано от gepito-vt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито на рожденниците. Валери да си жив и здрав приятелю, пожелавам ти всичко най-хубаво и най вече здраве. Днес е троен празник, твоят рожден ден, днес станах татко, а и дядото има рожден ден. Извинявам се ако имам грешки но все още не знам къде се намирам, а и вече съм пиян. Валери следващата ракия е за твое здраве. Наздраве:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сватанак, ако всичките на Шипково ударят по едно за твое здраве - ще можеш да си напълниш цяла вана с ракия.....

Да си жив и здрав, братчето ми, да се радваш на зетя, на хубави жени, изискани питиета; Да Илядиш! От работа и пари да не се оттървеш!

Наздраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...