Премини към съдържание

Смяна на ангренажен ремък


ilia_67

Препоръчано мнение

Здравейте колеги , искам да попитам при смяна на ангренажен ремък на Спейс Стар , има ли още нещо което трябва да се сменя , като например ролки или нещо подобно ! Не съм много наясно с тези неща и затова се обръщам към вас преди да отида в сервиз ! Благодаря !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има и една обтяжна ролка (117 лв. е на Койо) има и по евтини варианти, но са Европейски ..

Освен това, по преценка на майстора, се сменя и водната помпа (тя играе паразитна ролка ) , Италиански се намират по 70-80 лв., на оригиналната и аз не смея да питам за цена, да не получа уплах ..:D

Ремъка ако е ОЕМ или СЪН и ролката Койо, следваща смяна след 90к. ако са други марки максимум след 60 к.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има и една обтяжна ролка (117 лв. е на Койо) има и по евтини варианти, но са Европейски ..

Освен това, по преценка на майстора, се сменя и водната помпа (тя играе паразитна ролка ) , Италиански се намират по 70-80 лв., на оригиналната и аз не смея да питам за цена, да не получа уплах ..:D

Ремъка ако е ОЕМ или СЪН и ролката Койо, следваща смяна след 90к. ако са други марки максимум след 60 к.

Благодаря за съвета , ще го имам предвид :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте колеги ,

И аз да се похваля съм от една седмица със Звездичка

Прегледах целия форум колкото и странно да звучи )) смятам че е много изчерпателен и колегите разбират много ! Не можах да разбера какво е препоръчителното при смяна на Ангренажа при моята специално

тоест на какъв пробег е препоръчително да се сменя знам че се гледа марката на ангренажа и т.н.

някакви други препоръки ?Извинявам се че пиша на темата на колегата поколебах се да пусна своя

Мерси и милиони безаварийни километри на вашите диамантки :mitsu-smiley: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

! Не можах да разбера какво е препоръчителното при смяна на Ангренажа при моята специално

 

А ние как можем да разберем, каква е твоята специално ? ..:icon_hmm:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ние как можем да разберем, каква е твоята специално ? ..:icon_hmm:

Тази от снимката ..... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ние как можем да разберем, каква е твоята специално ? ..:icon_hmm:

Извинявам се колега мислих че излиза като инфо ..какво кара - коментиращия

както и да е

1,9 ДИ-Д 102 коня 2003 е ) 145,000км

Редактирано от TeddyRadev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече излиза, след като си го попълнил в профила си ..:)

Колата ти е същата като на автора на темата, тъй че всичко казано важи и за теб ..

Ремък, ролки, водна помпа, ако са ОЕМ части смяна на 90 к., ако са заместители 60 к. или 5 години, това са препоръките ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече излиза, след като си го попълнил в профила си ..:)

Колата ти е същата като на автора на темата, тъй че всичко казано важи и за теб ..

Ремък, ролки, водна помпа, ако са ОЕМ части смяна на 90 к., ако са заместители 60 к. или 5 години, това са препоръките ..

Благодаря ти колега именно това исках да разбера

:mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...