Премини към съдържание

И аз съм с Галант


stopa

Препоръчано мнение

Здравейте

 

От няколко седмици и аз съм с Галант (забравих си паролата и не можах да се похваля по-рано).За съжеление снимки засега нямам. Колата е дизел 99 година комби тъмносиньо, лети джанти 7-мо лъчки. Приятно съм изненадан от вървенето на колата и возията. Направих и всичко по двигателя: масла, ремаци и др. Имам едно питане: по предницата майстора казва че всичко е ок, реглажа-без проблем, тест амортисьори също. но като карам по павета много трака, също и като отпусна съединителя рязко и озтропва нещо. за момента клоня към тампони на носачите или тампони на амовете горе. Някой има ли идея?? Да чукна на дърво засега от друго не мога дасе оплача.

Снимки много скоро.

Има ли Бургаска група да се съберем???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, поздравявам те за добрия изборhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif. Пожелавам ти хиляди безаварийни и ще чакаме снимки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, да си караш :mitsu-smiley: дълго и безаварийно. А може и до Варна да отскачаш на кафенце. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

 

От няколко седмици и аз съм с Галант (забравих си паролата и не можах да се похваля по-рано).За съжеление снимки засега нямам. Колата е дизел 99 година комби тъмносиньо, лети джанти 7-мо лъчки. Приятно съм изненадан от вървенето на колата и возията. Направих и всичко по двигателя: масла, ремаци и др. Имам едно питане: по предницата майстора казва че всичко е ок, реглажа-без проблем, тест амортисьори също. но като карам по павета много трака, също и като отпусна съединителя рязко и озтропва нещо. за момента клоня към тампони на носачите или тампони на амовете горе. Някой има ли идея?? Да чукна на дърво засега от друго не мога дасе оплача.

Снимки много скоро.

Има ли Бургаска група да се съберем???

Еее, голема работа че си с Галант .............. :D :D Шегувам се, разбира се.......... :lol:

Честито и много безаварийни км..........

По ? с тракането ,то първо можеш да провериш следното нещо:

Дай задна скорост и по лек наклон тръгни назад ,като набереш 10-15-20 км./ч. натисни съединителя и го задръж, а с д ругия крак натисни бързо няколко пъти спирачката ( на пулсации ) ,ако тропа от ляво или дясно по същия начин както си го чул преди това, значи имаш разбит шарнир на съответния крив носач( ляв или десен )............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,

много безаварийни километри ти пожелавам. Грижи се за нея и тя ще ти се отблагодари. За Бургас не знам но към Варна ако имаш път тук честичко правим срещи и ще се радваме да се видим. Чакаме снимки на новата придобивка.

Редактирано от Todor V.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Безброй безаварийни километри ти желая! :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

А относно някаква бургаска група... попринцип има.... На скоро си мислех да се опитам да ги събера, както в доброто старо време :D в Гролш на по бира и картофки :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

 

От няколко седмици и аз съм с Галант

...

Има ли Бургаска група да се съберем???

 

Честито и от мен колега и много безаварийни километри..

за срещи в Бургас не мога да ти кажа, но хвърли 1 поглед на предстоящата среща на Шипково :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!Много безаварийни километри!Група има в Бургас ама е много несериозна............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ РОДИ МИ СЕ СИН

ПИЯН СЪМ!!

МИЦУТО Е СТРАШНА КОЛА!!

 

Честито колега, да ти е жив и здрав юнака и да го возиш много безаварийни километри в галанта :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, честито за юнака и да ти е жив и здрав, в най-скоро време и аз ще усетя това прекрасно усещане. Наздравеhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_dance.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...