Премини към съдържание

зацепване на агренаж


Препоръчано мнение

Колеги, ако може някой, който го е правил, да каже - при зацепване на агренажния ремък, освен белезите на колелото на коляновия вал и на разпределителния -

има ли такива белези и от другата страна на колелата, които трябва да съвпадат с белези на блока?

Забравих да кажа - двигателят е 4G93 SOHC на спейс рънър

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги ако може някой който го е правил да каже при зацепване на агренажния ремък освен белезите на колелото на коляновия вал и на разпределителния

има ли такива белези и от другата страна на колелата които трябва да съвпадат с белези на блока

забравих да кажа двигателя е 4G93 SOHC на спейс рънър

Здрасти!Според мен белезите на колелата трябва да съвпадат с белезите по блока!Дали има белези от другата страна на колелата незнам!Погледни,ако е възможно!!!!:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!Според мен белезите на колелата трябва да съвпадат с белезите по блока!Дали има белези от другата страна на колелата незнам!Погледни,ако е възможно!!!!:good:

Аз ще проверя, ама не ми се разглобява, защото този, от когото купих колата каза, че е сменял ремъка и ролката. Обаче оня ден ходих на стенд да ми правят центровката и оборотите на празния ход и майстора каза, че центровката явно не е на белезите, защото като свети с осцилоскопа нещо не се вързват нещата. Затова я направи горе-долу, но ми каза да видя и агренажа и тези белези от долната страна на колелата да съвпадат и те.

Впрочем някой може ли да ми каже дали този двигател има балансираши валове?

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Впрочем някой може ли да ми каже дали този двигател има балансираши валове

Нямаш балансиращи валове ..

Ето ти схема с белезите ..

post-3405-024535500 1296304768_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...