Премини към съдържание

слабо осветление на таблото на Спейс стар


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,от скоро карам Мицубиши Спейс Стар но осветлението ми на таблото нощно време е много слабо,на места малко по-силно.Не виждам копче за усилване,някой има ли идея от къде мога да го усиля,ако има друго с тази цел,например от оригиналното радио откъдето сменям менюто на дисплея на бордовия компютър или от някъде друго място.Моля помогнете!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отляво на волана, до врътката за сваляне на фаровете, има и такава за регулиране осветеността на таблото и дисплея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,колега но нямам на това място копче,гнездото е с капаче.Имам там копче заположение на фарове,копче за мъгла,и за халогени,това са копчетата само.Затова ми е интересно и питам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То не е баш копче,същото е като това за регулиране височината на фаровете и съм почти сигурен,че не може да го нямаш ;)

Освен разбира се ако някой не е бърникал,тогава всичко е възможно.Друг начин за регулиране на таблото досега не съм открил,така че ако при теб липсва тая "джаджа" ще трябва да се примириш (или да си измайсториш някаква).

Успех със Спейсчето :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не всички имат копче за регулиране на осветлението на таблото, мойто спейсче е мираж, дизел 2002ра и няма, даже няма и ел огледала за съжаление, но поне за сега свети ярко :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...