Премини към съдържание

проблем с L200


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, имам проблем и моля за малко съдействие! Както карам колата и изведнъж светва лампата на chek engin, при което колата направо забива и губи всякаква мощност и не може да вдигне повече от 20 км в час. Трябва да спра, да изключа мотора и да запаля пак за да се оправи проблема. По-лошото е че започна да го прави много често на всеки 20 минути. Ако някои има представа от какво може да е това, моля да пише. Все още не искам да е обръщам към "специалистите" в Балканстар защото там просто не познават цифрите!!! Благодаря Ви предварително

Редактирано от tse
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам проблем и моля за малко съдействие! Както карам колата и изведнъж светва лампата на chek engin, при което колата направо забива и губи всякаква мощност и не може да вдигне повече от 20 км в час. Трябва да спра, да изключа мотора и да запаля пак за да се оправи проблема. По-лошото е че започна да го прави много често на всеки 20 минути. Ако някои има представа от какво може да е това, моля да пише. Все още не искам да е обръщам към "специалистите" в Балканстар защото там просто не познават цифрите!!! Благодаря Ви предварително

 

Ако си в момента в София отиди при DJ Tymbi (в профила му има телефона) за една диагностика. Аз преди време имах подобен проблем с Пасат 5.5 защото турбото беше за чистене и колата влизаше в авариен режим а оттам и мощността и падаше значително. За съжаление твойто возило не го познавам въобще, но предполагам без диагностика няма как да се определи каква е точно причината.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам проблем и моля за малко съдействие....

Колега, без да уточниш коя година и с какъв двигател ти е колата, няма как да получиш адекватен отговор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, без да уточниш коя година и с какъв двигател ти е колата, няма как да получиш адекватен отговор.

Ахам................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...