Премини към съдържание

Ще удостоим ли Нисан с нашето внимание?


Препоръчано мнение

Колеги във форума на Нисан се обсъжда обща среща на Мицубиши, Нисан и Хонда.

Вие какво ще кажете за това? Май и преди се беше повдигал въпроса, но аз не можах да намеря темата и пускам тази. И най вече ни трябват мненията на нашите членове с бегачките :D :D

Ето и линка към тяхната тема: http://www.nissanbg.com/forum/viewtopic.php?t=2685

:first: :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам мнение относно срещата.

Подразни ме много как са озаглавили темата :icon_censored:

"kombinirana srehta m/u NISSAN i MITSUBIHI(molia za mnenie)"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ да каже дали разполага с достатъчно пили, чукове, клещи, триони и тел и ако има в наличност - право при колегите-нисанджии ;)

А извън кръга на шегата, те в техния форум нека си пишат както искат и на каквато искат азбука. Важното е, че тук се съобразяват с правилата на нашия форум и с останалите потребители. Аз мисля, че е много добра идея да се съберем с останалите фенове на "японците", да си премерим :plane: -те, да обменим опит и ... ... ... да констатираме за кой ли път: :rulez: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Датата за която се гласят да правят срещата от клуб Нисан съвпада с рождения ден на клуба ни!

 

Аз нямам против да се направи обща среща, винаги съм радетел за такива прояви! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата там я знам много отодавна, но се въздържах да я пускам тук по обективни причини........ :icon_blush: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласен...нали всепак колегите с нисаните трябва да видят кое е по хубавото и да вземат да си сменият нисаните с :plane: мицубишита :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата там я знам много отодавна, но се въздържах да я пускам тук по обективни причини........ :icon_blush: :icon_blush:

DJ я кажи какво тояно имаш в предвид и да решим дали да правим нещо изобщо.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам мнение относно срещата.

Подразни ме много как са озаглавили темата :icon_censored:

"kombinirana srehta m/u NISSAN i MITSUBIHI(molia za mnenie)"

 

Май на никого не му прави впечатление как са написали MITSUBISHI с / MITSUBIHI /. :icon_censored:

Нали имаме членове които са и в техния форум.... да вземат да го поправят !!!

Мен лично ме обижда !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой трябва да им обърне внимание на правописа, особенно за това, как се пише Mitsubishi.

И защо ни смятат за сектанти?D.J... ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой трябва да им обърне внимание на правописа, особенно за това, как се пише Mitsubishi.

И защо ни смятат за сектанти?D.J... ?

 

Забележи как се повдига въпроса от едната и от другата страна:

 

"Ще удостоим ли Нисан с нашето внимание?"

"DJ да каже дали разполага с достатъчно пили, чукове, клещи, триони и тел и ако има в наличност - право при колегите-нисанджии

А извън кръга на шегата, те в техния форум нека си пишат както искат и на каквато искат азбука. Важното е, че тук се съобразяват с правилата на нашия форум и с останалите потребители. "

 

"kombinirana srehta m/u NISSAN i MITSUBISHI"

"iskam da vi popitam kolegi dali ste naviti da napravim edna kombinirana srehta m/u NISSAN I MITSUBIHI ,za da se seberem pove4e koli ,taka ste bude po veselo na pistata,po raznoobrazno"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че в един момент /преди/ бях с други впечатления, просто ТОВА не го бях прочела.

Все пак се надявам, че свястните хора в клуба на Нисан са повече!

По въпроса за съвместна среща- не знам как бих се чувствала в ТАКАВА компания, а и предполагам че там на жените-шофьори не се гледа с добро око.

Не смятам, че трябва да оказвам влияние върху мнението на останалите от нашия клуб, с това, което написах.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че в един момент /преди/ бях с други впечатления, просто ТОВА не го бях прочела.

Все пак се надявам, че свястните хора в клуба на Нисан са повече!

По въпроса за съвместна среща- не знам как бих се чувствала в ТАКАВА компания, а и предполагам че там на жените-шофьори не се гледа с добро око.

Не смятам, че трябва да оказвам влияние върху мнението на останалите от нашия клуб, с това, което написах.

 

Все пак, темата е в кошчето за боклук, а там седят примерите как не трябва да се пише. Не знам дали си забелязала този факт. Този етап е минало за форума, не оставай с грешни впечатления.

Можеш да видиш как другите пишат за нас. (статията е писана от жена).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Реконструкторe 'цар си при въртенето на опашка' ! Нали си модератор в нисан клуб ? Как ще обясниш злорадото си държние по време на дискусията на темата ? Нслаждаваш се изцяло на обидите към ди джея и митсубиши и не си изтрил едно мнение. Преличаш ми на щраусите, които са със заровена глава и мислят, че не се виждат. Държиш се заядливо и в този форум ! Какво целиш ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Oтговор на въпроса ! http://www.nissanbg.com/forum/viewtopic.php?t=1827

В тази темичка иам просто два индивида, които избиват комплекси...

Не мисля че хора като тях са истинските фенове на японското качество, които биха дошли на евентуална обща среща. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Реконструкторe 'цар си при въртенето на опашка' ! Нали си модератор в нисан клуб ? Как ще обясниш злорадото си държние по време на дискусията на темата ? Нслаждаваш се изцяло на обидите към ди джея и митсубиши и не си изтрил едно мнение. Преличаш ми на щраусите, които са със заровена глава и мислят, че не се виждат. Държиш се заядливо и в този форум ! Какво целиш ?

 

Уточни какво имаш предвид под "злорадо" и "заядливо", защото изглежда, че не те разбирам напълно.

 

В тази темичка иам просто два индивида, които избиват комплекси...

Не мисля че хора като тях са истинските фенове на японското качество, които биха дошли на евентуална обща среща. :good:

 

Не са идвали никога на срещи. In fact, и в самия форум вече почти не се появяват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има някои хора от форума на Нисан, които наистина не знаят какво приказват и са доста простовати в изказванията си. :icon_censored: :mad: :mad: :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се ядосвайте, колеги! Идеята да се срещнем с нисанджиите е хубава, вярвам, че ще има за какво да си говорим, а и всеки знае, че несериозните индивиди само ще пишат глупости 2 месеца и накрая все едно няма да дойдат. Реконструкторе, не се сърди, ами кажи "да е жив и здрав DJ, че ни оправя Нисанчовците" ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази работа - да се конфронтираме хората от два клуба, които всъщност имаме много общо и в колите и в интересите, не е добра.

В нисан клуба се позволява много повече, отколкото в мицубиши, но пък хората, позволяващи си остър и неумерен език просто си тръгват. И така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

според мен много се разводнява темата, защото не е мястото тук да се разискват теми като това кой клуб е по-добър - Митцубиши или Нисан и кой форум е по - добър. Всеки си харесва своите неща, затова да оставим закачките и заяжданията и да минем на темата - Да идем или не на обща сбирка на японски коли ? - моето мнение е, че би могло да се получи интересно и хубаво събиране с предварителна уговорка за среща и правила за ненаскърбяване на отсрещните, защото все пак има много общи неща м/у японските коли, а пък и ще обменим информация за сервизи и магазини за части, които ние може би все още не сме открили, а са добри, както и ние може да предложим нашите открития на колегите с другите "японки". Затова аз съм - "ЗА" :good: и мисля, че към края на лятото е наистина подходящо за такава среща :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля,че камъни в торбата не трябва да носим.Заради някои хора даите да не се погледнем сега.Аз лично съм присъствал на срещи и на двата клуба и съм се запознавал с много готини хора.Сигурен съм че срещата ще мине без простотии.Всеки за себеси,но всички срещу останалите.Така е гласиала една стара Японска поговорка(цитирам един колега)Всеки за себеси ще си направи извода :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...