Премини към съдържание

Препоръчано мнение

МИКРОН ДОЦЕВ

 

0889419237

 

намира се в Княжево, втората пряка в дясно след последна спирка на трамвая /има табела ЖИЛАР/.

Дава една година гаранция и успя да въстанови напълно потрошените ми повдигачи на стъклата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Познавам ги много добре момчетата и особено Светльо. Щом става дума за жило- при тях ходя. До сега проблем не съм имал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Познавам ги много добре момчетата и особено Светльо. Щом става дума за жило- при тях ходя. До сега проблем не съм имал.

здравей братле и аз имам проблем с жилото на шофиорската врата и искам да отида при този жилар.проблема е че сам от хасково и сигурно ще доида до софия другата седмица.удобно ли ще е като дойда да ти се обадя и да ме упътиш до него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравей братле и аз имам проблем с жилото на шофиорската врата и искам да отида при този жилар.проблема е че сам от хасково и сигурно ще доида до софия другата седмица.удобно ли ще е като дойда да ти се обадя и да ме упътиш до него.

 

Ей го на картата

 

Значи: стигаш до Цар Борис III и тръгваш нагоре в посока Перник. Караш докато свършат релсите на трамвая и на втората пряка след това има на ъгъла в дясно една железария и табла ЖИЛА... мушкаш се в пряката и ще видиш работилницата след 20-тина метра. Все пак се обади на човека предварително за да си сигурен, че ще са там и ще могат да те вземат...успех :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей го на картата

 

Значи: стигаш до Цар Борис III и тръгваш нагоре в посока Перник. Караш докато свършат релсите на трамвая и на втората пряка след това има на ъгъла в дясно една железария и табла ЖИЛА... мушкаш се в пряката и ще видиш работилницата след 20-тина метра. Все пак се обади на човека предварително за да си сигурен, че ще са там и ще могат да те вземат...успех :drinks:

мерси много братле ще го намеря

:icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По хубаво свали жилото и така му го дай или пък му се обади, юь;ото е претрупан с работа и може така да стане че да няма време да ти го управи :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

МИКРОН ДОЦЕВ

0889419237

 

Колега , данеби да сте объркали номера на телефона ???

От вчера се опитвам да се свържа и постоянно чувам ,че "Телефанът на абоната нее включен".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По хубаво свали жилото и така му го дай или пък му се обади, юь;ото е претрупан с работа и може така да стане че да няма време да ти го управи :icon_dance:

ами аз мисля 4е и тия джаджи които даржат прозореца са за оправяне щото миналия ден прозореца заяпочна да си пада самичък надолу и сега сам го хванал с една отверка :icon_doh: .така че по добре ще е да му се обадя и да се разберем кога да отида с колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Телефона е наистина този, поне на него аз се свързвах с майстора...последно преди 2 седмици. Ще потърся и стационарен, някъде имах визитка...

 

ами аз мисля 4е и тия джаджи които даржат прозореца са за оправяне щото миналия ден прозореца заяпочна да си пада самичък надолу и сега сам го хванал с една отверка :icon_doh: .така че по добре ще е да му се обадя и да се разберем кога да отида с колата.

 

Колегата е прав, наистина са много заети и е по-добре да си свалиш целия механизъм и да им го оставиш, аз поне така направих... от друг град съм също и нямаше как да чакам да се вредя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Телефона е наистина този, поне на него аз се свързвах с майстора...последно преди 2 седмици. Ще потърся и стационарен, някъде имах визитка...

 

02 8572544

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

02 8572544

 

Благодаря колега но е вече късно.

След като неможах да се свържа с него цели два дена си поръчах ново от Ратола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега но е вече късно.

След като неможах да се свържа с него цели два дена си поръчах ново от Ратола.

 

Е, новото е винаги по-добрия вариант :rolleyes: .. но при мен нямаше как. Поискаха ми 420 Евро за оригинален стъклоповдигач при положение, че ми бяха счупени двата предни и единия заден, тя колата ми може да е по-евтина :icon_hmm: , а момчетата ми ги оправиха за 85 кинта на бройка...просто нямах алтернатива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...