Премини към съдържание

Емблема Space Star


Препоръчано мнение

Колеги здравейте,

 

Ами какво да ви кажа - гепиха ми готините емблеми на звездичката, че мойта е и от по-новите и никъде не мога да намеря сребристите емблеми... А без тях направо, нямам думи. Все едно черешката от тортата да ми задигнат :icon_crying:

 

Та реших да се допитам до вас, ако някои знае къде мога да намеря на разумна цена такива(за справка червените се намират за по 6.50-8лв парчето)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все едно черешката от тортата да ми задигнат :icon_crying:

 

Здравей колега ами какво да кажа здравата си я закъсал!

 

На предната ми кола така ми свиха емблемата, търсих такава половин година не че нямаше , но я продаваха винаги с маската (то добре че не са я монтирали на предния капак) , та си карах колата 5 години без емблема. И със сигурност не и пречи на аеродинамиката - проверено е :rolleyes: , но ти пожелавам да си намериш скоро емблема и да я монтираш на звездичката.

На добри цени само в авто-морга .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

и аз, когато си взех мойто :mitsu-smiley:, ми свиха емблемата. Онзиден проверих Балкан Стар - Варна нямаха налични, но ми казаха, че струва 22 лв. за мойта Каризма. Ако не намериш втора употреба, можеш да провериш в някой от клоновете за цена.

Поздрави!

Редактирано от scr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

и аз, когато си взех мойто :mitsu-smiley:, ми свиха емблемата. Онзиден проверих Балкан Стар - Варна нямаха налични, но ми казаха, че струва 22 лв. за мойта Каризма. Ако не намериш втора употреба, можеш да провериш в някой от клоновете за цена.

Поздрави!

 

scr, днес звънях на сервиза им в Русе ама не вдигат...Ще ги намеря дори и само за да ми обявят таз голямата цена(предполагам че 22 е за едната само...ужс)

 

Здравей колега може и от тук да си я поръчаш емблема

 

niksun бате, май натам отиват нещата...и аз за е-bay се сетих. Все пак ще се поразтърся още малко преди да се насоча директно към японците :)

 

Мерси за линка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

scr, днес звънях на сервиза им в Русе ама не вдигат...Ще ги намеря дори и само за да ми обявят таз голямата цена(предполагам че 22 е за едната само...ужс)

Да, цената е само за една емблема. Но това е за Carisma, а за Space Star предполагам, че ще е различна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги все още търся емблеми, Стан и той помогна с линкове в И-бей, но се чудя няма ли нещо от БГ ?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мога да ти намеря такава емблема, като от линка - сребърна 7см. Цената и е 15 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мога да ти намеря такава емблема, като от линка - сребърна 7см. Цената и е 15 лв.

 

Мерси колега, писал сам ти на лични...остави и едно телефонче, ако ти е по-удобно да се разберем утре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 3 години ...

На моята звездичка ембламеата я нямаше още като я купих. Аз импровизирах малко и в канала за нейното място си я нарисувах с авто-боя. Стана повече от добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Здравейте, търся емблема за Space star 1999г - предна. Обиколих моргите, чупи се като се сваля. Не искам от ebey.

Търся решение на проблема :icon_angel:

Редактирано от Stoyanoti
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...