Премини към съдържание

Tениски


Препоръчано мнение

Ама вече е вторник :D :icon_bye:

Еми нещо не се справям с времето. :icon_crying: Ама като смогна идвам....да се надявам утре...а всеки ден като ти видя :mitsu-smiley: пред магазина и се сещам. :icon_bye:

Иначе има бройки нали? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей :icon_bye: Poli изпратих ти лично съобщение поръчах си тениска и трико там ми е и адреса и телефона. Дано не са свършели че и мои приятели ги видяха и те ще си поръчват.Предварително ти благодаря. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Току що се връщам от Поли и си взех полар, искам да ви кажа, че който превари, той завари! :D

 

Чист късмет, че успях да си взема, а поларите са без коментар! Лично на мен много ми харесват и ще си го нося в есенно-зимния сезон по ски-пистите!

 

Побързайте, че не останаха! :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мислех и аз да постъпя така, но не допусках, че той работи в събота???

 

Явно съм имал късмет (и самия Поли така каза), а това по-горе го написах за теб :D , щото знам, че ти искаше да вземеш полар, размера ХХL, който взех е точно за мен и ми става :lustslow: , значи и на теб ще ти е добре! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно съм имал късмет (и самия Поли така каза), а това по-горе го написах за теб :D , щото знам, че ти искаше да вземеш полар, размера ХХL, който взех е точно за мен и ми става :lustslow: , значи и на теб ще ти е добре! :icon_thumbup:

Благодаря ти. :) Ще гледам още утре да мина покрай магазина на Поли :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...