Премини към съдържание

PAJERO-Проблеми,причини,ремонти


Препоръчано мнение

Идеята за тази тема ми хрумна разглеждайки един от английските форуми за Паджеро.

Ще е много полезна тема ако се включат повече хора и споделят проблемите които са имали със своят автомобил,какви са били причините за поява на проблема/ако се знаят/,къде и от кого е отстранен проблема както и срещу каква сума/не задължително ,но желателно/.

Ето един примерен ред на излагане-

 

1.Вид автомобил

2.Година на производсто

3.Проблем-забелязани признаци

4.Отстраняване на проблема

5.Какви са причините довели до проблема-ако се знаят

6.Къде и от кого е отстранен проблема

7.Разходи по отстраняване на проблема-/за части и извършени услуги/

 

 

Надявам се съвсем скоро да стана един от вас и аз да напиша нещо с което да съм полезен на останалите колеги!

Редактирано от mlechko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не стане?

То даже инфото си го има....

Ако Млечко се интересува - хваща раздела и го прочита. Цялата информация си е събрана вътре, само дето не е систематизирана.

Ма то по лесно някой друг да сдъвче сведенията и после само да се ползва наготово....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не стане?

То даже инфото си го има....

Ако Млечко се интересува - хваща раздела и го прочита. Цялата информация си е събрана вътре, само дето не е систематизирана.

Ма то по лесно някой друг да сдъвче сведенията и после само да се ползва наготово....

Вальо, това и аз исках да кажа, че всеки иска готова информация, а никой не иска да я смели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, това и аз исках да кажа, че всеки иска готова информация, а никой не иска да я смели.

 

Колеги, явно не сте ме разбрали! Не е нужно да се товари някой да вади инфо от стари теми и да го подрежда в тази, просто от тук на там който желае може да сподели с всички патилата си и решенията на проблемите си.

Тази тема може да спести и доста работа на модовете, а не да им отваря нова такава - замислете се върху това, англичаните не са глупави, а практични в доста неща хора.

Лек и успешен ден!

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...