Премини към съдържание

Халогени


Radko

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,имам халогени за Галанта след 2000г. дето са двете фарчета обаче са счупени стъкалцата,знаете ли дали може да се направят такива стъкалца или дали има някой тук които се занимава с такива неща

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,имам халогени за Галанта след 2000г. дето са двете фарчета обаче са счупени стъкалцата,знаете ли дали може да се направят такива стъкалца или дали има някой тук които се занимава с такива неща

 

Колега, нагърбил си се с тежка задача.. Най добре е да намериш стъкла 2-ра ръка, но е съмнително, някой да даде стъклата без халогените. А за това да се направят нови си нямам идея. Те не бяха ли изпъкнали :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,имам халогени за Галанта след 2000г. дето са двете фарчета обаче са счупени стъкалцата,знаете ли дали може да се направят такива стъкалца или дали има някой тук които се занимава с такива неща

Нови от Ратола, с поръчка и срещу солена цена хахах. Пиши на Мирослав от форума.

Редактирано от lazo milev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

пусни една темичка в купува/продава или направо да преместят тази там.

 

Успех в търсенето :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,имам халогени за Галанта след 2000г. дето са двете фарчета обаче са счупени стъкалцата,знаете ли дали може да се направят такива стъкалца или дали има някой тук които се занимава с такива неща

Я да видим за какво става дума? Кръглите халогени ли имаш предвид? Можеш ли снимка да пуснеш, мисля, че може да се направи, но функционалността на осветлението ще се влоши доста...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ще снимам утре и ще пусна снимки ми да за тях за кръглите дето са 2-те лупички, е лошо лошо колко да е лошо::) по добре да има нещо там отколкото празни дупки,то на профила на снимката не се вижда много ясно ,но ако се загледаш се вижда че няма ххалоген,пък в крайна сметка ако неможе да се направят някви лупички с такъв диаметър при някой стъклар с право стъкло и те така хах :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...