Премини към съдържание

Carisma - помогнете


danito

Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

 

Имам Каризма 1.8 автомат от около 2 години и съм много доволна. До този момент никакви проблеми - само подмяна на обичайните консумативи.

 

Конкретно по проблема. След като включа парното, започва едно силно щракане вътре в дясната част на купето, известно време щрака/около 2-3мин./ и после спира. Това нещо става още като дам на контакт.

Какво ще ме посъветва те? От какво може да бъде проблема и евентуално към какъв майстор дасе обърна?

 

Благодаря Ви предварително!

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

 

Имам Каризма 1.8 автомат от около 2 години и съм много доволна. До този момент никакви проблеми - само подмяна на обичайните консумативи.

 

Конкретно по проблема. След като включа парното, започва едно силно щракане вътре в дясната част на купето, известно време щрака/около 2-3мин./ и после спира. Това нещо става още като дам на контакт.

Какво ще ме посъветва те? От какво може да бъде проблема и евентуално към какъв майстор дасе обърна?

 

Благодаря Ви предварително!

Здравей.............там по принцип седи главното реле на ЕКУ-то до колкото си спомням и не е лошо да отидете на автоелектричар ......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.........

Конкретно по проблема. След като включа парното, започва едно силно щракане вътре в дясната част на купето, известно време щрака/около 2-3мин./ и после спира. Това нещо става още като дам на контакт.

.......

 

Парното работи ли преди, и след спирането на "щракането" ?

Климатик, или климатроник ?

В този "район" се намира и моторчето на парното, и разни други "работи", свързани с отоплението и въздуха, постъпващ към купето.

Редактирано от Vanjo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Парното работи ли преди, и след спирането на "щракането" ?

Климатик, или климатроник ?

В този "район" се намира и моторчето на парното, и разни други "работи", свързани с отоплението и въздуха, постъпващ към купето.

Да ,прав си............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте!

Колата е с климатроник и парното работи след спирането на това щракане.

Темата която ми препоръчах те да прочета напълно съвпада с моят проблем.

 

Благодаря Ви за компетентноста и бързите отговори!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...