Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте, колеги!

От скоро и аз влезнах в клуба на Mitsubishi. Колата е Pajero Pinin 1.8 GDI.

Питането ми е малко нестандартно, но все пак се надявам някой да се отзове. Ако може някой колега с Pinin 1.8 GDI да отдели 30 мин да се срещнем някъде в София да сравним колите. Искам да видя как върви някоя друга такава, защото чета много положителни мнения за този двигател във форума като динамика и ми се струва, че трябва да ускорява по-пъргаво. Може и да си внушавам разбира се, защото карам предимно дизел, но не пречи да се разбере от първа ръка.

Ако има някой съгласен да пише тук или на лично, да измислим нещо за другата седмица.

Благодаря предварително и лека вечер! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колега .

Ако сте я карали цяло лято на климатик е съвсем нормално да сте останали с впечатлението , че не и достига мощност . Особено ако е и с четири врати .

Надявам се някои да се отзове и наистина да ги сравните .

 

п.п. Кога за последно сте сменял въздушният филтър ?

 

Поздрави .

Редактирано от iansto
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата я караме от съвсем скоро. Определено се усеща, когато се включи климатика, но нямам това предвид. Колата е с три врати.

п.п. Кога за последно сте сменял въздушният филтър ?

 

Преди няколко дни, заедно и със свещите. Има подобрение, но не е нещо драстично.

 

По-скоро, всичко е полу-запушено от нагар....

 

Четох за нещо такова във форума и беше загатнато за някаква "химия", която разтваряла нагара, но нямаше нищо конкретно. Бъдете малко по-конкретен. Ако е нагар каква е процедурата. Мога ли да направя нещо профилактично (добавка например) или без разглабяне не става?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За нагара трябва разглабяне...

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Милен, в темата  спомена, че вече ползва някаква свръхсекретна химия, която разтваря и по-дебелите нагари, ако положението не е трагично. Колегата като е от София първо може да види при DJ-я и той да каже какво е положението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Милен, в темата  спомена, че вече ползва някаква свръхсекретна химия, която разтваря и по-дебелите нагари, ако положението не е трагично. Колегата като е от София първо може да види при DJ-я и той да каже какво е положението.

Аз свалям всичко и на пароструйката..........естествено ,свалят се "проблемните " чаркаляци къде може да дадат дефект от водата......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата я караме от съвсем скоро. Определено се усеща, когато се включи климатика, но нямам това предвид. Колата е с три врати.

 

Преди няколко дни, заедно и със свещите. Има подобрение, но не е нещо драстично.

 

 

 

Четох за нещо такова във форума и беше загатнато за някаква "химия", която разтваряла нагара, но нямаше нищо конкретно. Бъдете малко по-конкретен. Ако е нагар каква е процедурата. Мога ли да направя нещо профилактично (добавка например) или без разглабяне не става?

Колега гаранция си за една профилактика и чистене! Колата върви, но все пак не може да очакваш нещо много все пак е джип...! А инак съм постигала 180 км/ч на магистралата и още можеше (но нямах задни накладки) след профилактиката на Милен. Съветвам те да му звъннеш да погледне. :)

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...