Премини към съдържание

Проблем с кутия на еклипс 1г


Препоръчано мнение

Здравеите колеги , преди няколко дена продадох на един познат кутията от моя еклипс 1г 4г63 , но маисторите казали ,че неговата е различна , по-малка с 3см от моята ... :icon_hmm: . Прегледах доста саитове , но намирам 1г да излиза само с един вид двигател , макар че неговия еклипс е американски . Възможно ли е да са различни кутиите на американския и европеиския еклипс , при положение , че двигателите са еднакви ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има еклипси с 1.8 мотор 4G37

 

И каква е твоята и неговата кутии - F5M31/F5M22

 

Неговия еклипс е 4г63 2.0 , като моя, а за кутията му незнам , но как няма да пасват дупките на кутията , като мотора е еднакъв ... ??? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Американските еклипси са с F5M22, а европейските са с F5M31 кутии. F5M22 са много зле и се чупят като им слагат турбо - просто са доста по-слаби. А ти сигурен ли си, че за самото захващане към мотора говорят. Не съм виждал американска кутия :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Американските еклипси са с F5M22, а европейските са с F5M31 кутии. F5M22 са много зле и се чупят като им слагат турбо - просто са доста по-слаби. А ти сигурен ли си, че за самото захващане към мотора говорят. Не съм виждал американска кутия :(

 

И аз не съм виждал , но мога да пратя снимки на 2те кутии една до друга . Странно ми е , че и моторите трябва да имат различна по големина форма при маховика ... 3см не са малко ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Къде пише модела на кутията да проверя мойта?

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Къде пише модела на кутията да проверя мойта?

post-3405-078483700 1285267395_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никои ли не е виждал такова животно ???? :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm:

 

На моят Хюндай стария мотор беше 1.6 и аз си взех двигател от еклипс, като сложих двигателя, сложих скоростна кутия от 1.6. Трябваше да сменя маховика и съединителя и всичко си съвпадна. След време си взех от еклипс и пак си върнах маховика и стана. Така като гледам скоростната едната прилича на моята а другата на еклипса и наистина има разлика в скоростните не само е малко по голяма ами и тежи повече. Иначе без да смени маховика няма да реши проблема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...