Премини към съдържание

Блок за управление на ел. стъкла


Препоръчано мнение

Днес ми се прецака копчето, което управлява едно от ел. стъклата.

За проклетия става въпрос за блока на шофьорската врата, който управлява и 4-те стъкла и то точно копчето за стъклото на шофьорската врата :( .

Ясно ми е, че то е най-използваното и затова се е прецакало, ама сега ми е много вътрешно.

 

Моля ако някой е виждал някъде да се продават такива блокове за управление втора употреба или нови да ме светне. Ще съм благодарен за всяка информация...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм проверявал за Lancer и ми искаха 50 лева за моторчето на задното стъкло. Ама си имаше всичко: и повдигачи; и релси; и моторче; и копче, абе всичко. Това беше при арабите на "Симеон". Но за шофьорското трябва да дойде към 100-тина лева , може и малко да свалиш цената ако преговаряш.

Номерът им е 0887 856 314. Ако искаш им се обади и ги питай дали кимат нещо, а ако нямат налично ще ти свалят. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Днес ми се прецака копчето, което управлява едно от ел. стъклата.

За проклетия става въпрос за блока на шофьорската врата, който управлява и 4-те стъкла и то точно копчето за стъклото на шофьорската врата :( .

Ясно ми е, че то е най-използваното и затова се е прецакало, ама сега ми е много вътрешно.

 

Моля ако някой е виждал някъде да се продават такива блокове за управление втора употреба или нови да ме светне. Ще съм благодарен за всяка информация...

 

Изключвал ли си акумулатора по някъква причина, в смисъл искам да кажа, махал ли си клемите? Имал ли си някъкъв проблем с алармата, или нещо по токовете? Работят ли ти другите бутони и централното?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изключвал ли си акумулатора по някъква причина, в смисъл искам да кажа, махал ли си клемите? Имал ли си някъкъв проблем с алармата, или нещо по токовете? Работят ли ти другите бутони и централното?

 

Не, повредата е чисто механична, счупила се е една щипка на пластмасовия бутон, с която се хваща бутончето и около която се върти малко нагоре и надолу, когато се използва. Този чарк не струва повече от 50 ст., хайде 5 лева да му искат... Ще търся. Засега съм взел здравото бутонче на едно от задните стъкла, за да мога да си вдигам и свалям моето ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да се залепи? :D

 

Хе :) това беше първото нещо, което опитах....няколко пъти :( , но не става... натоварването е точно в равнината в която се е отчупило крачето и пак се чупи :icon_hmm: Явно си иска ново...тия дни ще си направя една екскурзия по Симеон :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Хе :) това беше първото нещо, което опитах....няколко пъти :( , но не става... натоварването е точно в равнината в която се е отчупило крачето и пак се чупи :icon_hmm: Явно си иска ново...тия дни ще си направя една екскурзия по Симеон :)

 

Нa Каризмата бутоните се чупят често, но това е по-малкия проблем. Хиляди пъти по-добре, от развалено моторче.

Такива бутончета по Симеон няма. Единствените места са поръчка в любимата ни Ратола http://www.kolobok.wrg.ru/smiles/rpg/butcher.gif или Балканстар

Ако не намериш, имам път натам другата седмица и ще попитам колко струва :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се прецака копчето, което управлява едно от ел. стъклата.

За проклетия става въпрос за блока на шофьорската врата, който управлява и 4-те стъкла и то точно копчето за стъклото на шофьорската врата :( .

Ясно ми е, че то е най-използваното и затова се е прецакало, ама сега ми е много вътрешно.

 

Моля ако някой е виждал някъде да се продават такива блокове за управление втора употреба или нови да ме светне. Ще съм благодарен за всяка информация...

И да е копчето, може нещо да се оправи........ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

И аз имам същият проблем обаче моя блок му е развалена платката отвътре и трябва да намеря друг такав. Проблема обаче е че нов е доста скъп. Така че моля ако някой от вас ако има информация или знае каде може да се намери такав блок да ми пише на емаила :teo_angelov@abv.bg. Благодаря ви предварително.

 

Модератор: Пиши на кирилица

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същият проблем обаче моя блок му е развалена платката отвътре и трябва да намеря друг такав. Проблема обаче е че нов е доста скъп. Така че моля ако някой от вас ако има информация или знае каде може да се намери такав блок да ми пише на емаила :teo_angelov@abv.bg. Благодаря ви предварително.

 

Модератор: Пиши на кирилица

 

Ами ако някой от нас намери second hand, може да си разделим цената :D , на мен платка не ми трябва, да чукна на дърво :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако някой от нас намери second hand, може да си разделим цената :D , на мен платка не ми трябва, да чукна на дърво :)

и аз съм съгласен оба4е на мен и копчетата ми правят проблем.но сам съгласен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм съгласен оба4е на мен и копчетата ми правят проблем.но сам съгласен

 

Ако самите пластмасови копчета са здрави, трябва да се разглоби блока и да се почистят със спирт контактите. Ноже би платката ти е здрава и има нижда само от почистване на контактите? Не е трудно, аз съм го правил ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако самите пластмасови копчета са здрави, трябва да се разглоби блока и да се почистят със спирт контактите. Ноже би платката ти е здрава и има нижда само от почистване на контактите? Не е трудно, аз съм го правил ;)

разглобихме го със един жичкаджия той взе маса от купето и започна да проверява дали идва ток.разбазика платката малко и хоп.....прозорците трагнаха.ОбАЧЕ като затворихме блокчето пак отказаха.ние съответно пак го отворихме шашнахме го отново с масата и като пробвахме от платката -работеха.върнах контакта от клиучът и пак дадох контакт и пак не работеха.следиш ли мисълта?значи като му пуснем маса и идва тока и трагват прозорците и като махна контакта и като дам отново и тока пак из4езва.....много странна работа.а пък копчетата са ми много зле.и така реших да си тарся нов блок-2-ра употреба.обаче така и не съм намерил вече 2-ри месец.моля ако на някои му изскочи такъв блок да ми сигнализира.ще сам много благодарен :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...