Премини към съдържание

Разход на Space Runner


emosms

Препоръчано мнение

Какъв разход ви дава Space Runner

в случая това:

http://www.cars.bg/u169313

Предполагам е японско производство.

Но какъвто и рънър да карате, споделете разход и съответно с какъв мотор сте.

Бензиновите подходящи ли са за газ? Обикновенна или ГИ?

 

Предварително Благодарим

Редактирано от emosms
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разход по книжка дават 8.5, ама аз не съм го постигал, под 9 на бензин не ми е падал. Вярно, моят е преди фейслифта, но е все там.

Газ носи - колкото и сипеш. Ок. 10/100, ама много зависи от десния крак. Между 9.5 и 14 ми е давало разход, зависи как настъпваш. По принцип двигателят понася и АГУ и ГИ, аз сложих ГИ и го препоръчвам и не съжалявам. За 3+ год не съм имал проблеми, 85 000 км без посещение на сервиз. Няма настройки, няма нищо.

А, да, само японско производство са.

Късмет, това бялото ми се видя добре, свали малко цената, седалката на шофьора е закъсана, ръчната е вдигната повече от нормалното..... И да си вземеш някой, който разбира от коли, а а ако може и да се пазари - още по-добре

Успех и да се похвалиш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами прави впечатление разликата в цената:

http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=3&adv=11282416729445613&avto=Mitsubishi_Space-runner

Това е 2 години по-старо, преди фейслифт, без климатик и осезателна разлика в цената. 1500 лв за един климатик???

 

За какво падане в цената става въпрос? 3800?

Трудна работа е да намериш някой да се пазари за теб, ако не ти е мн. близък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе ти си превилегирован с това пловдивско местожителство. Имаш си там майстори под ръка, ще се разбереш с тях за оглед... И да ти ги видят и двете, да се прецени... 4к е много в момента за такъв автомобил, забрави. 2,5 за кола без клима е някак ок. Според мен с фейслифта не би трябвало да е повече от 3.5 - освен ако не е мноооооого запазен и специалист не го потвърди изрично. За целта търси Mario64 и Milen_z тук на лични и се разбери нещо с тях.

Иначе - колата е желязна, само си отваряй очите при покупката, ако уцелиш добър екземпляр - ще ти служи вярно дълго време!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото, ще трябва да ги потърся, пък дано се навият. (само да не се окаже, че се познават с продавача...)

 

Само да попитам допълнително, твоя рънър с 1.8 мотор ли е?

И ти дава между 9,5 и 14 разход на бензин или на газ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички бензинови Ранъри от тази генерация са 1.8 Дава ми разход на газ под 10, ако карам под 110-120. А ми е давал разход 14 при СРЕДНА скорост 135 км/ч... Зависи как го караш. Може да бъде икономичен (сравнително, не като Колт, 1.3, де), но и там е от зависи. Ако се кара нормално - колта няма да ти даде разхода, който си писал в другата тема (и ако е изправен технически). А за градско с Ранъра не си помисляй за под 12-14, аз дори не съм засичал, че няма смисъл тук в Сф.

Относно ГИ и АГУ - ако можеш да си позжолиш ГИ - съветвам те да го направиш. Имай предвид, че зимата работи по-дълго на бензин, обаче.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скорост 100 км, да се замъкна до село (на 10 км) е достатъчно бързо.

Значи ако един колт отива на 10 градско, а рънъра на 14, все пак най-песимистичната прогноза е за 40% повече разход при рънъра :icon_n_king:

+ че в Пловдив има само едно шибано супер натоварено кръстовище.

Евентуално може да стане някаква колона задръстване но винаги може да хванеш някоя пряка и да обиколиш през половината град за 5 мин и да стигнеш оттатък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте,моето рънърче е 97 ,1.8, 122 конски сили и ми гори от 8.3 до 8.6 извънградско без климатик при скорост от 110-120 и това вече втора година на газ.С газов инжекцион съм и съм много доволен,като пусна климатика отива на 9.5.Аз съм изумен от колата ми колко е постоянна в разхода си.Много са хубави и практични рънарите, особено за семеен автомобил-децата не си отварят прозорците,винаги слизат откъм тротоара,и няма заслон или река, до която да не ме е закарал.Чуден автомобил-и никакви ядове с ремонти-освен от едни калпазани във Варна, дето насила от некадърност я преебаха-за това много трябва да се внимава.

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Их, тез' майстори във Варна, бре.... Щом Ранър са счупили - дето не знам какво можеш да му счупиш - какво ли е с другите коли.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...