Премини към съдържание

Тракат ми спирачните апарати на Каризмата !


tenki4

Препоръчано мнение

Здравейте, от известно време се чува едно тракане от към предните спирачки,смених си накладките но резултат никакъв!

Казаха ми, че някакви държачи на апаратите били износени и имало луфт за това така се получавало,но те не се продавали отделно, май вървят комплект с апарати...

Колеги дайте съвет какво да правя :icon_n_ermm:

Редактирано от tmintov
Правопис!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май става въпрос за дългите болтове, до колкото съм чел по други теми, правели се на струг от специална стомана. Някъде имаше една тема доста подробна, пробвай се да я намериш с търсачката. Като става на въпрос - могат ли да тракат спирачните апарати без да имат доловим луфт ? - нещо понякога потропва със с притъпен звук отпред, ама идея си нямам какво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май става въпрос за дългите болтове, до колкото съм чел по други теми, правели се на струг от специална стомана. Някъде имаше една тема доста подробна, пробвай се да я намериш с търсачката. Като става на въпрос - могат ли да тракат спирачните апарати без да имат доловим луфт ? - нещо понякога потропва със с притъпен звук отпред, ама идея си нямам какво.

И на мен така ми казаха че трябва на струг да се направи....

А тракането е ужасно :icon_rock: имам чувството че всеки момент ще ми паднат накладките :icon_doh: е разбира се по лоши пътища като карам се чува,а то вече хубави не останаха !

В понеделник ще влиза в бокса,па ще видим.

Редактирано от tmintov
Правопис!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да не трака чак толкова много. Какви са накладките и плътно ли влизат. Като ми сменяха тампоните на стабилизиращата щанга не са държали контра като стягат биалетките (или там както се казват) и имах чувството че предницата ще се разпадне някъде.  Имат ли осезаем луфт апаратите (интересно ми е);

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема ми е решен :icon_thumbup:

смениха ми държачите на апаратите,това са едни болтове които ги държат,по 4 на апарат

бяха износени и имаха луфт,на стругар ми направиха нови и тракането спря :good:

то спирачната система ми е идентична като на Опел и други марки само леглата на накладките са по различни,нали трябва да ти ги дадат малко по скъпи все пак Мицубиши караме :D

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...