Премини към съдържание

Проблем с Грандис-а


tatko

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

не съм влизал във форума от бая време, но така се стекоха нещата.

Имам проблем с Грандис-а /2005, 2.4 бензин, 75 000км/. От няколко месеца мощността му намаля. Все едно не е 160+ коня, а 16. Проблемът се усеща особено когато се включи климатика. Интересно е също, че след 2500 оборота, колата сякаш се отпушва и тръгва по-добре. В Бстар го закачиха на компютъра и казаха, че няма проблем. Провериха и свещите. Вече не знам какво остана. Моля помогнете!

 

поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

не съм влизал във форума от бая време, но така се стекоха нещата.

Имам проблем с Грандис-а /2005, 2.4 бензин, 75 000км/. От няколко месеца мощността му намаля. Все едно не е 160+ коня, а 16. Проблемът се усеща особено когато се включи климатика. Интересно е също, че след 2500 оборота, колата сякаш се отпушва и тръгва по-добре. В Бстар го закачиха на компютъра и казаха, че няма проблем. Провериха и свещите. Вече не знам какво остана. Моля помогнете!

 

поздрави

 

Чуй се с Пламен и нека той да го погледне... Той вече има като твоя Грандис, така че би трябвало да е наясно!

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чуй се с Пламен и нека той да го погледне... Той вече има като твоя Грандис, така че би трябвало да е наясно!

Поздрави

 

Мерси Дани

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чуй се с Пламен и нека той да го погледне... Той вече има като твоя Грандис, така че би трябвало да е наясно!

Поздрави

Не ми е нужно да имам такава кола за да са ми ясни нещата............ :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е нужно да имам такава кола за да са ми ясни нещата............ :icon_blush:

 

Tук исках да изтъкна, че имаш Грандис, а не че не разбираш от Грандиси ако нямаш такъв! :icon_tongue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tук исках да изтъкна, че имаш Грандис, а не че не разбираш от Грандиси ако нямаш такъв! :icon_tongue:

А ти откъде знаеш че имам?? Не си го видял още, не сме го поляли и т.н. ................ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти откъде знаеш че имам?? Не си го видял още, не сме го поляли и т.н. ................ :D

Вие ще помагате ли на човека, или ще си чатите тука бре ?...:D

Пък и как да го полеете този Грандис, като ти се криеш като данъчен длъжник от НАП..:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вие ще помагате ли на човека, или ще си чатите тука бре ?...:D

Пък и как да го полеете този Грандис, като ти се криеш като данъчен длъжник от НАП..:lol:

Ми ти дойде ли на някоя среща в София пред НИМ, аа...............? :P :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не му стига достатачно гориво. Имах подобен проблем с една 19-ка 1,7I, после с едно пежо 306. Проблема го реших по следния начин, една хубава добавка в горивото и минаваш поне 200км. от раз, като където имаш възможност настъпваш почечко газста да се продуха системата.

Успех.

Редактирано от sumer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...