Премини към съдържание

пинин-проблем с оборотите


Препоръчано мнение

Пинина ми е 2001 г.на 78 000 ,но вече май взе да сдава багажа.Има някакъв проблем с оборотите,тресе се ,придърпва и не иска да върви...От Дарс Ауто/ тук в Бургас/две седмици му лекуваха дроселната клапа и накрая ми заявиха,че нищо не става и единствения изход е чисто нова такава за около 3000 лв./Тя цялата кола струва толкова сигурно-ужас :icon_crying: /Ако някой може да ми даде някакъв съвет какво да правя ще съм много благодарна!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пинина ми е 2001 г.на 78 000 ,но вече май взе да сдава багажа.Има някакъв проблем с оборотите,тресе се ,придърпва и не иска да върви...От Дарс Ауто/ тук в Бургас/две седмици му лекуваха дроселната клапа и накрая ми заявиха,че нищо не става и единствения изход е чисто нова такава за около 3000 лв./Тя цялата кола струва толкова сигурно-ужас :icon_crying: /Ако някой може да ми даде някакъв съвет какво да правя ще съм много благодарна!!!

Не е лошо да кажете от къде сте................до колкото разбирам сте от Бургас, а там няма майстори на GDI-та...............най близкото ти място е Пловдив ,а по далечното ти е София...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е,че колата изобщо не върви и нямя как да я докарам чак до Пловдив.Освен това сега се оказа,че и два от цилиндрите не работят...нещата май са много сериозни :(((

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е,че колата изобщо не върви и нямя как да я докарам чак до Пловдив.Освен това сега се оказа,че и два от цилиндрите не работят...нещата май са много сериозни :(((

 

Не са много сериозни все още......Обаче намеси ли се някои некомпетентен ще стане направо страшно. Така че точно сега внимаваите с маисторите. Има голяма вероятност ремонта от 150лв да стигне до около 1800. За да се ориентирате дали маистора разбира, питаите го защо колата работи само на два цилиндъра......Има само една причина, но ако не я знае, значи да не бара.

И наи-добре в профила ми има телефона, звъннете ми за да ви кажа какво да правите.

Редактирано от Milen_z
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

От както съм го взел пинина си има проблем с оборотите ,но не постояно та си мисля дали не е от горивото нещо.Иначе то както слойих истински свещи и лули спря да прекъсва ,но тресенето на ниски обороти остана.Всъщност се тревожа да не стане по-голям проблем някякъв иначе това не ми пречи много.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колежката е пропуснала да напише че колата и е оправена. Пък към колегата...... когато почне на всеки светофар да гасне, тогава вече може да се прави. Засега щом не ти пречи......значи няма проблем. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колежката е пропуснала да напише че колата и е оправена. Пък към колегата...... когато почне на всеки светофар да гасне, тогава вече може да се прави. Засега щом не ти пречи......значи няма проблем. :icon_blush:

 

 

До сега никога не е гаснала, ама смених маслото с 5в30 и май сега трака страшно на място като е.Май се п...х с това масло а?

?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

'"Колежката е пропуснала да напише че колата и е оправена..."'-така е/моите извинения за пропуска,но така се бях шашардисала... :icon_crying: /...колата сега е добре изцяло благодарение на Milen_z/респект!!!/и то като се има предвид, че почти ми я бяха съсипали бургаските '"майстори"/не искам никой да обидя,но така се получи.../!Още веднъж голямо МЕРСИ на Милен, че ми спаси Пининчето!!! :worthy:

Редактирано от Veronela
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колежката е пропуснала да напише че колата и е оправена. Пък към колегата...... когато почне на всеки светофар да гасне, тогава вече може да се прави. Засега щом не ти пречи......значи няма проблем. :icon_blush:

А какво й беше ? Дросел или помпа.......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дроселната клапа.Изглежда,че се е била разлепила...А, и това се случи на два пъти!...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не беше разлепена.......а брутално потрошена, лепена, пилена на шмиргел.....и какво ли още не. Вандали са тези.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не беше разлепена.......а брутално потрошена, лепена, пилена на шмиргел.....и какво ли още не. Вандали са тези.

:tooth: :icon_n_blowup: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...