Премини към съдържание

Как се свалят пластмасовите подкалници


Препоръчано мнение

Здравейте,проблемът се вижда от заглавието на темата.Трябва да сваля десния подкалник ,а не знам как.Намирам някакви пластмасови болчета по него ,но нямат развиване.Вече счупих 2.Ако някой го е правил това упражнение моля да помогне.Предварително благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,проблемът се вижда от заглавието на темата.Трябва да сваля десния подкалник ,а не знам как.Намирам някакви пластмасови болчета по него ,но нямат развиване.Вече счупих 2.Ако някой го е правил това упражнение моля да помогне.Предварително благодаря

 

Колега аз съм го свалял!Трябва първо да отвие болтовете и после гледай по ръба на калника ще видиш че има едни зъбчета и се избутва полека!Не знам дали си ме разбрал но не е много трудно просто го погледни по добре и ще видиш!!!Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това, което си счупил не са винтове, а нещо като дюбел със щифт(пластмасов) напъхан в него за да го разтвори в задния край. Трябва да се извади щтифта, а после „дюбела”(тялото) излиза много лесно. Аз ги вадих щтифтовете с помоща на часовникарска плоска отверка. Трябва само да се намери границата между щтифта и тялото. Напъхва се отверката и се дърпа нагоре. Много лесно тръгва щтифта, тъй че не е необходимо кой знае каква сила. За мен най-трудния момент беше намирането на границата между щтифта и тялото, защото и двете са черни, а и мръсотиятя помага да се сливат(визуално). Понеже нямам снимки, ориентировачно – радиуса на щтифта е колкото периферията на тялото, т.е. от видимата част на съединението(щтифт + тяло) по средата на радиуса му се опитваш да пъхнеш нещо тънко и остро за да издърпаш щтифта. Не знам дали става ясно нещо от обясненията ми, но ако има проблем питай.

Освен пласмасовите има и 2 отзад 1 или 2 отпред метални.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...