Премини към съдържание

Скъсан ремък


Gorin

Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Колеги, скъсах днес ангренажният ремък ... Първа, втора, ускоряване, прехвърли от бензин на газ, както обикновено и колата изгасна... минал съм 35 000 км. от смената му. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каква марка е ремъкът?

:mitsu-smiley: Като го свалят, ще видя ... ще напиша и за причината на скъсване. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да беше Галанта, че да сложи новия и да си бръмчи.

Зависи, какъв е Галанта..Не всички са "освободени" от към клапаните...:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Роско е прав ... Скъсвам колата от тестове...Който е минавал през Приднестровието, знае за какво става въпрос...там тествах предницата. Минах 70 км. със скорост 40-50 км/ч . На 100 м участък от пътя имаше поне 200-300 дупки. Карах фефруари без масло... Разхода ми на гориво смесено е около 6,7/100 газ !!! :mitsu-smiley: Миналата г. изкърпих и боядисах колата... не искам да се разделям с нея! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми ..... какво да ти кажа.... Понеже минах през тази процедура - мога да ти я опиша стъпка по стъпка.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже минах през тази процедура - мога да ти я опиша стъпка по стъпка.......

Аз мога и цветно да му я опиша:D, ама Георги така и не каза дали само се "хвали", или му трябва помощ някаква..:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога и цветно да му я опиша:D, ама Георги така и не каза дали само се "хвали", или му трябва помощ някаква..:)

:mitsu-smiley: Железен автомобил ! :mitsu-smiley: Да му бе по-висока пасивната безопастност, нямаше да го сменя. Поизгни малко, та я прави сина миналата година, учи се на нея. Не си знае километрите, но въпреки това не се троши !!! :mitsu-smiley: Сега карам Галанта на жената.Вторник ще свалят капака ремъка да сменят и отново с нея. Имаше хвърляно масло и предположението е, че това е прецакало ремъка, но ще видим... Миналата година един майстор го смени, после го презацепва няколко пъти, докато не отидох при Пламен да го направи. :mitsu-smiley: Красота ... само бели джанти липсват. :mitsu-smiley:

post-650-1278091446,8667_thumb.jpg

post-650-1278091544,6014_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш, че само с това ще се разминеш - направо ти завидях на оптимизЪма......

По принцип това за маслото е отчасти вярно, но ама като се скъса - си има процедура......... Както каза кума - мен ме е затресла фобия и едва ли не - с маслото ще го сменям, ама........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Сега говорих с майстора ... ремъкът е бил със скъсани зъби и при свалянето му са паднали още... :icon_hmm: Самият ремък е на 35000 км ! Значи на менте съм попаднал. Пламен /DJ Tumbi / ми бе направил колата перфектна ! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Сега говорих с майстора ... ремъкът е бил със скъсани зъби и при свалянето му са паднали още... :icon_hmm: Самият ремък е на 35000 км ! Значи на менте съм попаднал. Пламен /DJ Tumbi / ми бе направил колата перфектна ! :mitsu-smiley:

Би ли споделил каква марка е ремъка и от къде си го взел, та да се избегнат и други подобни случки?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...