Премини към съдържание

Автоматично заключване на вратите


Препоръчано мнение

Колеги, отварям тази тема понеже неможах да намеря във форума отговор на следния въпрос.

Има ли възможност на Аутлендър 2.4 МИВЕК с навигационна система, след като потегли да се заключват вратите автоматично (не ръчно с бутон).

В момента като потегля тряба ръчно да натискам бутона за заключване, но понякой път забравям. Настроил съм го, след като дам лоста на (Р) автоматично да отключва вратите, но проблем ми е при тръгване, че не е автоматично. Ако някой се е сблъскал с това, моля за съвет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази екстра(ако мога така да я нарека) съм я виждал в C-class-ата на един приятел(2001г.)Когато потегли и скоростомера достигне,ако не се лъжа,20 км/ч,вратите се заключват автоматично .Мисля че е доста полезна екстра,особено ако се возят малки деца в колата.Доколкото знам,при Мерцедес,тази екстра се активира/дезактивира по някакъв софтуерен път,но дали е така при Аутлендър,незнам.Предполагам че в някое от представителствата на Митцубиши ще са запознати повече.

Успех!

Редактирано от svetlin_dbg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за дечурлига задните врати имат малки палчета, трябва да ги преместиш на lock позиция и вратите ще ти се отварят само от вън. Но това преполагам ти е известно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, а защо заключваш вратите когато си в колата?

Колега от Ямбол, като дойдеш да живееш в София, ще разбереш защо трябва да са заключени вратите докато висиш по задръстванията или караш вечер.

На Е класата 2003г., която карах преди Аутлендъра, след като потеглих ми се заключваха вратите автоматично. Но явно от :mitsu-smiley: са го направили ръчно с бутон, и щом в менюто на навигацията има опция да се отключват вратите автоматично си помислих, че има и опция за заключване автоматично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

MB, Audi, VW имат тази екстра.

Но тя не е заради децата, а по-скоро предпазна да не те извадят от колата на някой сфетофар :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

И коли от по-нисък клас имат екстрата. Говоря за старата ми кола - Megane 2 Hatch от 2004 г.

 

MB, Audi, VW имат тази екстра.

Но тя не е заради децата, а по-скоро предпазна да не те извадят от колата на някой сфетофар :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...