Премини към съдържание

1.8i, 115 к.с. - информация


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

бихте ли споделили информация за бензиновия двигател 1.8i, 115 к.с. Има го и Volvo S40 също. Интересуват ме най-вече разходът на гориво и качествата на двигателя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

бихте ли споделили информация за бензиновия двигател 1.8i, 115 к.с. Има го и Volvo S40 също. Интересуват ме най-вече разходът на гориво и качествата на двигателя.

Чак никой ли не знае?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами направи си труда да прочетеш малко из форума, да ползваш търсачката... Иначе си е нормален двигател 115 коня, достатъчно здрав, може ако искаш и газ да му се сложи. За разхода си има тема, там може да видиш.

 

P.S. Има и вариант на същия двигател с два разпределителни вала 138 коня, слага се в Carisma MSX, но е голяма рядкост.

 

 

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами направи си труда да прочетеш малко из форума, да ползваш търсачката... Иначе си е нормален двигател 115 коня, достатъчно здрав, може ако искаш и газ да му се сложи. За разхода си има тема, там може да видиш.

 

P.S. Има и вариант на същия двигател с два разпределителни вала 138 коня, слага се в Carisma MSX, но е голяма рядкост.

 

Аз съм си направил труда, четох доста из форума, но я няма информацията, която ми трябва, а търсачка е трагична - или няма нищо по темата, или е със супер неефективни филтри. Колкото до темата с разхода - тя е 22 страници, което е доволно много, за да се чете подробно и евентуално при късмет да се намери някаква оскъдна информация, т. като това е непуполярен двигател за тази кола. Би ли представлявало толкова голяма трудност да ми отговориш конкретно на въпроса, ако знаеш или пък ако знаеш да не пишеш?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо, не си уточнил кой модел Каризма 115 коня те интересува.

Второ, като си нов в нашата къща и търсиш информация, бъди по-любезен с домакините!

...............

Конкретно на въпроса ти, ето възможни отговори:

Първи

Втори

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чак никой ли не знае?

Че ти знаеш повече от нас бре ..:D

Аз например знам, че на Волво качват само 1.8 GDI мотора от Мицубиши, който е 122 коня..

А 1.8 115 к.с. си е тяхна измишльотина, или на Рено..:icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо, не си уточнил кой модел Каризма 115 коня те интересува.

Второ, като си нов в нашата къща и търсиш информация, бъди по-любезен с домакините!

...............

Конкретно на въпроса ти, ето възможни отговори:

Първи

Втори

 

Не съм уточнил, защото ме интересува Волвото, а в техния форум е пълен хаос. Даже не ми пратиха и-мейл за потвърждаване на регистрацията.

Мисля, че тази Каризма е с такъв двигател: http://www.cars.bg/u161542

 

А домакините трябва да са мили с гостите, защото иначе няма да идват повече (не говоря за себе си, а като цяло). По принцип идеята на отворените форуми е обществото да се увеличава, а не новите да бъдат посрещани от намръщени членови, които само да се чудят за какво да им се скарат, особено като е неоснователно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм уточнил, защото ме интересува Волвото, а в техния форум е пълен хаос. Даже не ми пратиха и-мейл за потвърждаване на регистрацията.

Мисля, че тази Каризма е с такъв двигател: http://www.cars.bg/u161542

 

 

Виждаш ли, че има и по лоши форуми от нашия, а ти се оплакваш ..:D

Малко по горе съм ти отговорил за Волвото, само трябва да прочетеш..:)

Качват му само GDI мотора от Мицубиши, който е 122 или 125 коня..

Всичкото друго Волво, си е Рено..:yes3:

А тази Каризма за която си дал линк, не е 115 коня, а 116 ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждаш ли, че има и по лоши форуми от нашия, а ти се оплакваш ..:D

Малко по горе съм ти отговорил за Волвото, само трябва да прочетеш..:)

Качват му само GDI мотора от Мицубиши, който е 122 или 125 коня..

Всичкото друго Волво, си е Рено..:yes3:

А тази Каризма за която си дал линк, не е 115 коня, а 116 ..

 

Добре, благодаря! Благодаря и за линковете по-горе!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...