Премини към съдържание

Помагайте Lancer 4g92


Препоръчано мнение

Здравейте от доста време не съм писал. Днес колата взе да ми гасне минава 1 км и гасне оборотомера и той спира като изгасне. Закарах я на майстор и той каза че е комутатор. Търсих нов но не мога да намеря за това се обръщам към вас ако някой продава или може да се поправи ще е супер. Другия вариянт е да купя цяло делко. Ако някой може да помогне да пише ще съм много благодарен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И как тоз твоя майстор позна че е точно комутатор? Закачи ли я на нещо или просто на слух и за да му се махнеш от главата те прати за комутатор, щото знае че или няма да намериш или цената ще те уплаши

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от доста време не съм писал. Днес колата взе да ми гасне минава 1 км и гасне оборотомера и той спира като изгасне. Закарах я на майстор и той каза че е комутатор. Търсих нов но не мога да намеря за това се обръщам към вас ако някой продава или може да се поправи ще е супер. Другия вариянт е да купя цяло делко. Ако някой може да помогне да пише ще съм много благодарен

аз имах същия проблем излезе комутатора и ми присадиха външен от фолксваген вече една година работи перфектно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...