Премини към съдържание

Фулда България


Препоръчано мнение

Някой случайно да се е възползвал от услугите на Фулда България или Мotoexpert? Виждам че имат доста центрове в цялата страна, та ме интересува какво е качеството на обслужване там. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Мотоексперт е много добро обслужването! Поне аз съм доволен! А за Fulda незнам нищо, но гумите им са супер според баща ми! Ти нещо конкретно ли имаш предвид? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Мотоексперт е много добро обслужването! Поне аз съм доволен! А за Fulda незнам нищо, но гумите им са супер според баща ми! Ти нещо конкретно ли имаш предвид? :)

 

Ами аз имах в предвид точно Мотоексперт. Понеже съм от Пазардсжик и видях че имат центрове в Пловдив и ми е по-близо. А иначе най-вече ме интересуват гуми и лети джанти. Ама до колкото видях те се занимават с доста неща, вклщчително и тунинг, така че може да ми хрумне още нещо! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

За ммоя колт нямаха никакви данни- което че рече- тунинг- зле! А що се отнася до гуми- мишелин, фалкен или бфгудрич. Фулда не са за нашите пътища пукат се а и незнам от какво ги правят но доста бързо се износват /аз лично никога не сам карал с такива- това са впеяатления от познати/ За мен най добре е да са фалкен или гудрич- тихи и много добри, хубаво вадят водата и се държат отлично на пътя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За ммоя колт нямаха никакви данни- което че рече- тунинг- зле! А що се отнася до гуми- мишелин, фалкен или бфгудрич. Фулда не са за нашите пътища пукат се а и незнам от какво ги правят но доста бързо се износват /аз лично никога не сам карал с такива- това са впеяатления от познати/ За мен най добре е да са фалкен или гудрич- тихи и много добри, хубаво вадят водата и се държат отлично на пътя.

Лансера ни е с BFGoodrich и са много добри гуми (мисля, че бяха в Michelin group)! Много по-хубави от Goodyear излязоха! А в Motoexpert, джанти колкото искаш, те са и официялен вносител на Фулда за БГ и мисля, че цените на Фулда там са малко по-ниски.

Ми нз дали им е зле тунинга, но имат доста красиви коли: в момента се сещам за един Голф IV и едно Renault Megane комби, които много ми харесват. А и те са по-специализирани в тунинговането на джипове и изобщо off-road автомобили, затова няма какво толкова да предложат за :mitsu-smiley: ......виж ако си с Паджеро... :) Има един Jeep Wrangler, който майче е на Сава от нашият форум, който е звееерски направен! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лансера ни е с BFGoodrich и са много добри гуми (мисля, че бяха в Michelin group)! Много по-хубави от Goodyear излязоха! А в Motoexpert, джанти колкото искаш, те са и официялен вносител на Фулда за БГ и мисля, че цените на Фулда там са малко по-ниски.

Ми нз дали им е зле тунинга, но имат доста красиви коли: в момента се сещам за един Голф IV и едно Renault Megane комби, които много ми харесват. А и те са по-специализирани в тунинговането на джипове и изобщо off-road автомобили, затова няма какво толкова да предложат за :mitsu-smiley: ......виж ако си с Паджеро... :) Има един Jeep Wrangler, който майче е на Сава от нашият форум, който е звееерски направен! :)

Точно Вранглера е на наш човек Сава ( go go go ) обаче джипа го правят при мои хора ,а не в Мотоексперт........Мога да ви покажа и снимки какво точно му правим........ :D диференциали, пиниони, коронки, ключалки,пневматично заключвания на диференцилите и мн. други......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно Вранглера е на наш човек Сава ( go go go ) обаче джипа го правят при мои хора ,а не в Мотоексперт........Мога да ви покажа и снимки какво точно му правим........ :D диференциали, пиниони, коронки, ключалки,пневматично заключвания на диференцилите и мн. други......... :D

Именно за него става на въпрос! :) Джипа мен страшно ме кефи и един приятел ми праща снимки тука да получа някой удар! Ама окачването е просто ехехеееееййййй... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...