Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Докарване на кола от Катар


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Имам едно питане относно докарване на кола от Катар - имаме едно Pajero 3.8 V6 270bhp модел GLS "top of the line - golden edition" и въпросът стои как може да се докара колата до България?

С контейнер, колко ще струва и дали има друг вариант за докарване? Колко ще се чака и подробности от този сорт - за регистрация е рано още да се говори :) Та ще съм благодарен ако дадете каквато и да е информация :)

Поздрави на всички и благодаря отново :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Колеги, повдигам тази тема, защото се нуждая спешно от информация за докарване на кола от Катар. Имам точно 3 седмици да разбера как, къде и по какъв начин да се докара колата - като в края на тези 3 седмици колата трябва да е тръгнала вече за БГ.

Благодарен съм за всякаква информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Имам едно питане относно докарване на кола от Катар

С контейнер, колко ще струва и дали има друг вариант за докарване?

Ми на ход бре колега,там бенДзина е евтин :icon_rock: пълни тубите за изпът и газ. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми на ход бре колега,там бенДзина е евтин :icon_rock: пълни тубите за изпът и газ. :icon_thumbup:

 

Само 4 000 км. по сухопътна карта.

 

Мен ми се струва, че е по-удачно да се проучат спедиторските фирми, може да имат партньори от района.

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Половин Саудитска Арабия, целия Кувейт, Ирак, Сирия ? За Турция ми се струва по лесно но определено за предните държави ми се струва че ще бъде мисия невъзможна изпълнен с много екшънн.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мда спедиторски фирми,знам че тук от УСА до дубаи искат от 4к дирхама нагоре(контеинер),виж по англиските форуми,щото там има и врътка с регистрацията в англия тоест доколкото знам е по евтина и безпроблемна.

п.с. н67 искаш ли моята да я докараш на ход?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голям е проблема с "на ход" (бензина че е евтин е евтин - под 22 ст. на литър е) - за всяка държава трябва да се изкарват визи и разрешителни, а това ще отнеме поне 2 месеца - толкова време нямам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • преди 6 месеца ...

Друго направихме, в момента се кара в Кипър и вероятно от там ще се докара :) Че до БГ се оказа доста проблемно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Здравейте , интересуваме как най-изгодно ще излезне да вкарам кола от Дубай или Катар. Имало някакви врътки през Англия и Германия да се спестят някои неща.

Ще ми обясните ли точно как стоят нещата . Намерих една кола в Дубайски сайт и колата се оказа че се кара в Кипър .Не мога да разбера каква е цялата схема с Кипър ,защо коли от Дубай и Америка първо ги вкарват там и после ги продават.Ще съм благодарен за всякаква информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...