Премини към съдържание

Докарване на кола от Катар


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Имам едно питане относно докарване на кола от Катар - имаме едно Pajero 3.8 V6 270bhp модел GLS "top of the line - golden edition" и въпросът стои как може да се докара колата до България?

С контейнер, колко ще струва и дали има друг вариант за докарване? Колко ще се чака и подробности от този сорт - за регистрация е рано още да се говори :) Та ще съм благодарен ако дадете каквато и да е информация :)

Поздрави на всички и благодаря отново :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Колеги, повдигам тази тема, защото се нуждая спешно от информация за докарване на кола от Катар. Имам точно 3 седмици да разбера как, къде и по какъв начин да се докара колата - като в края на тези 3 седмици колата трябва да е тръгнала вече за БГ.

Благодарен съм за всякаква информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Имам едно питане относно докарване на кола от Катар

С контейнер, колко ще струва и дали има друг вариант за докарване?

Ми на ход бре колега,там бенДзина е евтин :icon_rock: пълни тубите за изпът и газ. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми на ход бре колега,там бенДзина е евтин :icon_rock: пълни тубите за изпът и газ. :icon_thumbup:

 

Само 4 000 км. по сухопътна карта.

 

Мен ми се струва, че е по-удачно да се проучат спедиторските фирми, може да имат партньори от района.

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Половин Саудитска Арабия, целия Кувейт, Ирак, Сирия ? За Турция ми се струва по лесно но определено за предните държави ми се струва че ще бъде мисия невъзможна изпълнен с много екшънн.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мда спедиторски фирми,знам че тук от УСА до дубаи искат от 4к дирхама нагоре(контеинер),виж по англиските форуми,щото там има и врътка с регистрацията в англия тоест доколкото знам е по евтина и безпроблемна.

п.с. н67 искаш ли моята да я докараш на ход?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голям е проблема с "на ход" (бензина че е евтин е евтин - под 22 ст. на литър е) - за всяка държава трябва да се изкарват визи и разрешителни, а това ще отнеме поне 2 месеца - толкова време нямам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • преди 6 месеца ...

Друго направихме, в момента се кара в Кипър и вероятно от там ще се докара :) Че до БГ се оказа доста проблемно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Здравейте , интересуваме как най-изгодно ще излезне да вкарам кола от Дубай или Катар. Имало някакви врътки през Англия и Германия да се спестят някои неща.

Ще ми обясните ли точно как стоят нещата . Намерих една кола в Дубайски сайт и колата се оказа че се кара в Кипър .Не мога да разбера каква е цялата схема с Кипър ,защо коли от Дубай и Америка първо ги вкарват там и после ги продават.Ще съм благодарен за всякаква информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...