Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кристални мигачи!


cawo

Препоръчано мнение

Къде мога да намеря кристални мигачи за моята кола- купуват ли се, поръчват ли се, скъпи ли са... абе въобще къде мога да намеря повече инфо за тях??? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...точно бели мигачи имам в предвид- мерси Никсъне;)

.... а я кажи ти провери ли за ония работи при арабите- пиши на Q-то

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Хубавите/макови/са от порядъка на 250-500Евро зависи от доставчика /наскоро проверявах за една

Астра комби 91г бяха 340 евро / иначе има и турски /китайски/ които значително по евтини но качеството им е малко гадно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, че не са най-добрите възможни, но какво може да не й е качествено на една прозрачна пластмаса?! Не ми се вярва да са разкривени или да не издържат на атмосферните условия. Все пак имаш ли идея колко струват? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, че не са най-добрите възможни, но какво може да не й е качествено на една прозрачна пластмаса?! Не ми се вярва да са разкривени или да не издържат на атмосферните условия. Все пак имаш ли идея колко струват? :)
...прав си ники :icon_hmm: ... я вземи се поразтърси малко из таа София и провери как стоят нещата с тези ефтините мигачи, ти си по тия работи :) ...после пусни някой ред тука, да ни светнеш по въпроса, че така с догадки нищо няма да разберем... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми на галанта (90-та година) имаше за известно време бели мигачи и един ден му ги откраднаха - представете си какъв срам! Ох, вече не помня и двата ли или само единия, а пък на него хич и не му харесваха бели. И се скъса да си търси оранжеви - всеки си има вкус! Та съм обикаляла сума ти морги и магазини да му търся оранжеви, навсякъде имаха само бели. И сега ми е много смешно като ми казвате че са екстра. Иначе неговите ги беше взел.. абе по 30 лева май беше. Ооооо или двата заедно за толко.. ох не знам и аз.. И оранжевите толко ги взе след това. Нови. Не оригинални, може би турски. Ама тва не ти е фар, мноо важно как ще свети, нали свети там.

 

На мен лично също тези модели ми харесват повече с оранжев мигач.

 

А аз мислех, cawo, че говориш за тези там кристални стопове, така почитани от карачите на голфове и астри, които в по-евтините си народни изпълнения приличат на блистери от лекарства, набутани в бурканче :D и се чудех за какво ти е такова чудо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....А аз мислех, cawo, че говориш за тези там кристални стопове, така почитани от карачите на голфове и астри, които в по-евтините си народни изпълнения приличат на блистери от лекарства, набутани в бурканче :D и се чудех за какво ти е такова чудо.

От години се опитвам да се добера до подобно сравнение, но май не мога да се похваля с особен успех.....колкото и силен провокатор да са въпросните стопове. :D Щастлив съм, че някой е успял да се справи толкова успешно!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D :D :D Вярно, че сравнението си е убиец! Абе аз някъде май четох, че вече тия кристални стопове се превръщат в отживелица! Иначе такива бели мигачи много добре биха стояли на тъмна кола, както и на бяла де, но...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да поясня: аз имам предвид БЕЛИ МИГАЧИ, а не кристални стопове...

кристални стопове - отвратителни са...

...ма верно стоят, като блистери в буркан :))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...