Премини към съдържание

Съвместимост на телефони


Препоръчано мнение

Колега, сигурно си пробвал, това което ще ти кажа, но все пак да си го кажа :)

Когато влезеш в менюто на системата изтрий всички телефони с гласовата команда, изтрий и от твоя GSM handsfree-то на колата. Не виждам причина да не стане след това.

При въвеждане на нов телефон колата ще те пита за 4 цифрен код, който да кажеш и след това ще трябва същия код да го въведеш в телефона.

При въвеждането на всеки нов телефон колата те пита за 4 цифрен код. Не е задължително да е еднакъв с кода на първия телефон.

Аз си бях префлашнал телефона и колата не искаше да се свърже с него. Изтрих всичко от колата и на ново направих процедурата. Нямаше, никакви проблеми.

Сега не мога да цитирам точно стъпките, но ако се наложи ще направя всичко на ново и ще го опиша.

 

Успех!

 

Проблемът ми е,че преди да направя каквото и да е постоянно ми мрънка,че системата е заключена и да въведа код! Впоследствие и кодът винаги е грешен!По този начин не мога да задам никакви други команди................................Да,ако може да цитираш стъпките,ще съм благодарен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Разходих" се из англоговорящите форуми и намерих следното:

1. Ключа се завърта в положение ON.

2. Натиска се и се задържа "hand-up" бутона за 2 секунди.

3. Бутона се отпуска и се повтаря 2 пъти. Цялата процедура не трябва да продължава повече от 10 секунди.

 

Ето тук е статията, от която взех това.

 

А ето това е сайта, в който пише как точно да се добави телефон и други такива.

Още един сайт за системата.

 

Ако и така не става, ще го борим проблема още. Или той ще падне в боя или ние, друг изохд няма http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Редактирано от san
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря,колега!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gifЩе пробвам и ще пиша!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак се разрових и не намерих нищо повече от досегашното намерено.

 

Ето тук, пост #8 обясняват същото за рестартирането на заключена система.

 

От положение OFF завърташ ключа на ON. След това без да се пипат, никакви бутони се натиска hand-up бутона за 2 секунди, отпуска се, след това се натиска hand-up бутона за 2 секунди, отпуска се, след това се натиска hand-up бутона за 2 секунди, отпуска се. Цялата процедура трябва да трае не повече от 10 секунди. С други думи трябва да се натисне и задържи hand-up бутона за 2 секунди, три отделни пъти, в рамките на 10 секунди. Ако не се получи, системата да се исключи в положение OFF и да се пробва отново. Може да са необходими, няколко опита докато проработи.

 

Явно трябва да работи, щом го намирам на две различни места.

В пост #10 Сергейчо казва, че е успял да го направи.

 

Пробва ли се в БС? Там какво казват?

 

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След многократни опити........пак нищо! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_censored.gif

 

Балкан стар е много краен вариант,не само поради ценовата им политика,но и поради отношението спрямо клиентите им!

Ратола ,смятам да посетя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...