Премини към съдържание

New Outlander - споделете първи впечатления


Препоръчано мнение

Как Ви се вижда новият Outlander ?

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз оня ден като го видях си викам бахти лансъра ! висок :) ама в следващия момент усетих,че не е и по страничната линия го разобличих ,че трябва да е аутлендър и то така се и оказа де . Не е лош фейслифта ама вече 3 модела с една и съща предница ми се струва прекалено...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали трябва да унифицират дизайна ... и стария аутлендър фацата прилича на новото паджеро спорт, Л2000 и сега не се сещам кои други моделчета. Всичко е маркетинг, реклама и т.н.

 

А за новия Аутлендър ... на дизайн са го докарали мда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен една нова предна решетка и арматурното табло да свети в синьо друго нищо не виждам.

 

Е, не е само решетката....

Пипнали са и интериора. Пластмасата е по-малко.

Харесва ми....:icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищожни разлики в интериора и екстериора, неотговарящи на завишената цена.

Отпред - само решетката. Отзад и отстрани - абсолютно същото, както до сега.

Светлината на таблото е в синьо. /голям праз!!!!/

Леко завишен броя на едновременно показваните функции на борд компютъра...

/Всъщност - няма нови функции /

Кожата е много малко и не личи кой знае колко...Никелирани рингове на трите

кръгли копчета в средата.

Липсва жабката горе на арматурното табло.

Май, че горе-долу това е основното.

Няма разлика в системите за сигурност, както и в ходовата част..., независимо

какво пишат в рекламите.

В шоу рума в Севлиево двата модела са сложени един до друг - ако не е разликата

в предната решетка - просто са близнаци /повтарям - не и в цената и във времето за доставка/.

Карах новия модел повече от 40 км. /без да го щадя / - абсолютно никаква

разлика... По-ниският клас оборудване е с тесни летни 16" гуми. По-високият клас - с 18" гуми.

Също както и предния модел.

Просто - много лек фейст лифт и покачване на цената....

Без да бъда пристрастен - просто нищо ново....

ПП. Приборното табло не е ново /както пишат.../

Седалките са същите, както преди /включително кожата/.

За двойният съединител и допълнителните ръчки за скоростите на волана не знам-при

нас моделът няма такива.

Редактирано от Vanjo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес карах новия Outlader 2.2 TC-SST към 50тина км..Определено мотора е доста динамичен,бързо ускорение на старт и дооскорение от 100-на километра и нагоре.При 100км/h на 6-та скорост оборотите бяха 1800.Скоростната кутия е с два режима на работа като могат да се превключват в движение,при спортния джипката става доста луда.Иначе както е писал Ваньо интериора е пипнат,но не генерално,отзад си е същия.Но цената не е чак толкова стряскаща сравнение със стария 60000 лв.(INTENSE+) на първо четене.Интересува ме на някой колега с такъв мотор какъв е разхода в София и извънградско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес карах новия Outlader 2.2 TC-SST към 50тина км..Определено мотора е доста динамичен,бързо ускорение на старт и дооскорение от 100-на километра и нагоре.При 100км/h на 6-та скорост оборотите бяха 1800.Скоростната кутия е с два режима на работа като могат да се превключват в движение,при спортния джипката става доста луда.Иначе както е писал Ваньо интериора е пипнат,но не генерално,отзад си е същия.Но цената не е чак толкова стряскаща сравнение със стария 60000 лв.(INTENSE+) на първо четене.Интересува ме на някой колега с такъв мотор какъв е разхода в София и извънградско

Аз нямам такъв, но вече са идвали с такива ............един каже че му горяла 13л./100км. ,другия казва че е под 10 на 100............за извънградско - около 7-9л./100.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам такъв, но вече са идвали с такива ..........

За ремонт ???????? С проблеми ??????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За ремонт ???????? С проблеми ??????

 

Или като мен,на лафче най-вероятноhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif.

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...