Премини към съдържание

Въздуховоди на каризма 1.9TD / 2000


1001101

Препоръчано мнение

Здравейте, колеги

от скоро съм собственик на такава каризма, след дълги години експлатация на един лансер :mitsu-smiley: ..

 

Проблемът е, че климатикът на колата охлажда само през един от отворите на таблото в дясно, независимо от положението на панела за контрол .. а и като цяло май регулаторите на топъл/студен въздух не работят... погледнах жилата, под касетофона се падат, но не видях нещо нередно.. ама и не им разбирам особено .. та на въпроса - препоръчайте ми сервиз/майстор, където могат да погледнат за какво става на въпрос ..

 

филтър на купето/климатика/ няма, поне така знам.. фреон има, самият компресор си охлажда ...

Редактирано от 1001101
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То това ясно, въпроса е защо такъв. :) Окаках му темата на човека :icon_blush:

 

nick-а е такъв, защото преди доста години в един форум всички имена, които бях избрал бяха заети, ядосах се и праснах няква цифра и понеже форума беше за компютри - двоичен код .. и така си и остана .. сега поне никъде не е заето името ;-)

 

Иначе по темата - да, духа от всички отвори, въпроса е че като пусна климатика от единият духа топло, от другия студено ...

Редактирано от 1001101
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...