Премини към съдържание

помпа лукас


Препоръчано мнение

Здравейте, след посещение в сервиз майстора каза че помпата е за ремонт(симптомите са при студено палене-гъст сивкав дим, ниски обороти и гаснене).Цените за сваляне на помпа 120лв. ремонт 250лв.Някой може ли да ми каже нормални цени ли са това.Благодаря предварително.Става въпрос за каризма 1.9тд 98г. F8Q

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, след посещение в сервиз майстора каза че помпата е за ремонт(симптомите са при студено палене-гъст сивкав дим, ниски обороти и гаснене).Цените за сваляне на помпа 120лв. ремонт 250лв.Някой може ли да ми каже нормални цени ли са това.Благодаря предварително.Става въпрос за каризма 1.9тд 98г. F8Q

Нормални са, но досега помпа Лукас не съм чувал да се ремонтира качествено, но мога и да бъркам........... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нормални са, но досега помпа Лукас не съм чувал да се ремонтира качествено, но мога и да бъркам........... :icon_blush:

Колко струва нова помпа.

Редактирано от tmintov
п
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега аз доскоро имах сходен проблем с моята помпа която също е лукас .Трудено палеше а когато запали пущи да се не трае ,а и на всичко отгоре и прекъсва .Направо ужас .Ходих каде ли не за да ми кажат какво и е на колицата и да ти кажа почти всеки гадаеще относно повредата.Накрая се оказа един клапан http://media.snimka.bg/5219/016693142-big.jpg можеш да го видиш на тази снимка след като го смених работата на двигателя се оправи . Но това беше повредата на моята кола .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...