Премини към съдържание

Покупка на Lancer


HUIDO SAN

Препоръчано мнение

Здравеите ще сам ви много благодарен ако коментирате намерението ми да си купиа LANCER-98г.-1,3-75к.с. Очаквам савети на какво да обарна внимание при покупката на автомобила. И дали този двигател не е прекалено слаб за купето. Предварително ви БЛАГОДАРЯ !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам че има доста изписано в форума но така и не успях да намеря мнение за това дали 1,3-двигателя не е прекалено малък за това купе. Аз съм сменил доста немски автомобили но за парви пат се насочвам кам японките и сам абсолютно невеж,а в понеделник ще биа 700км. за да видия един Lancer и искам да знам горе долу какво да очаквам . Ще сам ви искрено задалжен ако споделите малко от опита който сте натрупали. Благодаря-предварително!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти помогна с мнение ,че преди няколко месеца карах Колт 1.3 мотор. За мене тази мощност беше малка затова си търсих 1.6 и за късмет си намерих. Разликата си е голяма пък и разхода не е осезателен.Не съм имал Лансер ,но те са с еднакво двигатели с колтчето и в предвид по-тежкото купе незнам дали ще ти е достатъчен.Казваш 700 км?От къде ще пътуваш и къде ще го гледаш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mерси за препораката ама просто е невазможно да намериш Lancer с тази година на производство и по мощен двигател . Даже и в mobile.de няма , незнам защо се получава така но все пак вече рейсарските изпалнениа ги надживиях.Имам нужда от надежден и красив автомобил. А за патуването от Харманли до северна България. Но цената е просто убииствена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Гледай много внимателно, за да нямаш после убийствени проблеми, защото някой части са толкова скъпи, че просто представа си нямаш :no2:

прочети това

Успех, и силно се надявам колата да е добра, и да се присъединиш към нас :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много и аз се надиавам да стана горд собственик на Японската красавица :mitsu-smiley: и наистина да се влюбя в нея защото са страхотни автомобили . Сестра ми си взе преди нова година MAZDA- 121 и всички около нея останахме приатно изненадани от качествата на малкото автомобилче . Пожелайте ми касмет !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много и аз се надиавам да стана горд собственик на Японската красавица :mitsu-smiley: и наистина да се влюбя в нея защото са страхотни автомобили . Сестра ми си взе преди нова година MAZDA- 121 и всички около нея останахме приатно изненадани от качествата на малкото автомобилче . Пожелайте ми касмет !!!

Пожеланията за късмет ги имаш от всички нас!

На следващата клубна среща да дойдеш с Лансера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти помогна с мнение ,че преди няколко месеца карах Колт 1.3 мотор. За мене тази мощност беше малка затова си търсих 1.6 и за късмет си намерих. Разликата си е голяма пък и разхода не е осезателен.Не съм имал Лансер ,но те са с еднакво двигатели с колтчето и в предвид по-тежкото купе незнам дали ще ти е достатъчен.Казваш 700 км?От къде ще пътуваш и къде ще го гледаш?

Казваш, че колата е в северна България, да не би случайно да е във Враца?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да бе, в мобилето има един от Враца дето продава на супер изгодни цени... Тъкмо и аз мисля да ходя да гледам нещо да си харесам. Ама тия цени са толкова различни от останалия пазар, че почнах да си задавам разни въпроси... Нещо да няма неква измама?!?!?! Някой ак ознае нещо по въпроса, моля да сподели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хех Враца е малкото Токио. Там колите са толкова евтини, защото ги взимат от морги блъскани, почти всички са на инвалиди и целия град се познават един друг - демек роднини. Не се препоръчва покупката на кола от там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги найстина бях във Враца ,но това което видях беше просто под всякаква критика.Колата е удряна отпред и е със самоделна броня която е ужасна отблизо, има доста голямо разстояние разлика между вратата и калника , мотора е прекалено слаб и то не защото е малък а защото са избиагали половината кончета ,уплатненята на вратите са доста износени на места даже скасани, боята е в лошо състяние задницата е увиснала иска нови пружини, дясната въздушна възглавница се е отваряла и е заличено доста некадърно ,салона е горе-долу, но не и като на автомобил 98г, има и още забележки но не си струва да се пише повече това е достатъчно за да ви стане ясно в какво ще се забърка човек ако си купи това Врачанско чудо.А и най- важното е на инвалид.Дано сам бил полезен на някой с тази информациа,просто ако човек направи компромис с качеството за сметка на цената е възможно да му хареса, но иначе автомобила няма никакъв шанс!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хех Враца е малкото Токио. Там колите са толкова евтини, защото ги взимат от морги блъскани, почти всички са на инвалиди и целия град се познават един друг - демек роднини. Не се препоръчва покупката на кола от там.

Точно това и аз щях да напиша. Врачанците купуват най-тежко катастрофиралите коли от Европа, позакърпват ги колкото могат и затова ги продават на такива цени. Изчукват и изправят всичко възможно - не само ламарините, но и носачи, носещи греди, амортисьори, кормилни щанги.....

Аз също не препоръчвам да се купува кола от там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въххх, добре че стана дума за таз Враца... Аз тъкмо се канех утре да ходя на оглед то там. Благодаря много за инфото - спестих си едни 200 км, много нерви и майни :good: :D :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...