Премини към съдържание

Дайте ми съвет при покупка на Space Wagon


Препоръчано мнение

Колеги, след дълго четене за видовете системи на задвижване 4х4 се спрях на вариант да си взема Space Wagon.

Вчера гледах един с 2.0 двигател, автоматик с 3-степенна кутия.

На пръв поглед отвътре занемарен, но за мен интериора е последна грижа.

Може ли някой да ми каже какво да гледам (къде са най-честите проблеми) при покупка на Space Wagon 4х4?

При беглия оглед, който направих едната вежда на десния заден калник наскоро е боядисанa.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, след дълго четене за видовете системи на задвижване 4х4 се спрях на вариант да си взема Space Wagon.

Вчера гледах един с 2.0 двигател, автоматик с 3-степенна кутия.

На пръв поглед отвътре занемарен, но за мен интериора е последна грижа.

Може ли някой да ми каже какво да гледам (къде са най-честите проблеми) при покупка на Space Wagon 4х4?

При беглия оглед, който направих едната вежда на десния заден калник наскоро е боядисанa.

Тези работи са бели кахъри............гледай

1: ск. кутия как превключва, дали на "тласъци" или меко, плавно превкл. скоростите.........

2: дали се вкл. системата 4Х4 ,предполагам че е с виско съединител ( не си казал коя година е ) това се пробва на мокър или заснежен участък и баир и гледаш дали и кои гуми ще тръгнат да пребоксуват .............така е най добре да се пробва.......

3: Вдигни някаква по голяма скорост - 90 - 130 км./ч. и слушай дали вие от някъде и от къде ............

4. Виж мотора в какво състояние е , дали надува маркучи, дали гори масло и т.н. .............

Това са ти нещата ,които трябва да гледаш основно..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За двигател и скоростна кутия ми е ясно. От 1993г. карам автоматици и съм се занимавал чат-пат с ремонти. Интересува ме по ходова част и по купето има ли прблеми, за които да проверявам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...