Премини към съдържание

Още един Диамант!


Anatoli

Препоръчано мнение

Аз ти обещах тази крушка, само кажи как да ти я пратя, или предам на някого.

 

Е благодаря, ама за една крушка да правиш пратка не си заслужава. Попитах тук защото не съм виждал такъв тип и си мисля, че трудно ще намеря, но ще пообиколя по магазините може и да намеря. Ако ли не, когато имаш възможност по някой да я пратиш тогава .... без половин осветление на плафона няма да прерирам :)

Редактирано от Anatoli
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е благодаря, ама за една крушка да правиш пратка не си заслужава. Попитах тук защото не съм виждал такъв тип и си мисля, че трудно ще намеря, но ще пообиколя по магазините може и да намеря. Ако ли не, когато имаш възможност по някой да я пратиш тогава .... без половин осветление на плафона няма да прерирам :)

Няма да намериш. Азсъщо търсих преди няколко месецаи ударих на камък, принудихса да го правя с диодно осветление и станамного яко.

Ако искаш някойпът ще ти покажа, направо невероятно осветлениесе получи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми незнам да ти кажа за "Авто Рай" ама ако не се лъжа "ДиДи 94" и "Авто Рай" са едно и също, а в момента ДиДи са толкова обрани откъм крушки, че няма на къде. Преди взимах от тях много крушки особенно на Осрам.

Обаче Narva имат такава крушка която е 10 вата, а в индустрията, по точно в двора на Сирма има дистрибутори на Narva, със които работим и май ще заявя една кутийка крушки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега - малко късно се включвам и аз, ама нали си градски. Мнооооого безаварийни километри и дано я видя скоро на живо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...