Премини към съдържание

Ходова част


ledig

Препоръчано мнение

Болта за реглажа на задния мост го купих за 18 лв. от "Рубин", в "Ратола" е също 18лв.,но с поръчка 15-20 дни, а в "Балкан стар" е 20лв. пак с поръчка 10 дена. Втулката била само с носача - 140лв. "Ратола", да ама за какво да си купуваш цял носач с всичките му глупости(защото "Ратола" ми дадоха схема на заден мост и носачи и видях за какво става въпрос), като си плащаш 10лв. и ти отливат същия тампон едно към едно...Единствено казаха, че нямат шайбата отзад на болта и тя трябва да се пази.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Я и аз да попитам нещо, от вътрешната страна на кормилната щанга т.е. откъм кормилната рейка.

Има ли вътрешен накрайник? И изобщо какво може да потропва лекичко там. Ама толкова е лекичко че ... ама нали съм си педант, ако не го оправя немога да спя. :rulez:

 

Има вътрешни накрайници , които завършват с тампони. Може и там да имаш лек луфт , но според мен доста се втилясваш... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има вътрешни накрайници , които завършват с тампони. Може и там да имаш лек луфт , но според мен доста се втилясваш... :)

Я ми обясни за тез тампони,че ми е интересно... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...