Премини към съдържание

Ако сложа ксенони гаранцията отпада ли ?


kolio89

Препоръчано мнение

Ако сложа ксенони гаранцията отпада ли ??

Не. И те ги слагат, ама за двойно повече пари. Пък и тя гаранцията е еднааааааа, не ми говори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Не. И те ги слагат, ама за двойно повече пари. Пък и тя гаранцията е еднааааааа, не ми говори.

Васе, при мене отпада, ако не ми го сложат те-за около шестиин лева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васе, при мене отпада, ако не ми го сложат те-за около шестиин лева.

Абе Мире стига бе. Ти си ги сложи, пък те да си е... мамата. Тъпаци. Много ме дразнят. Не стига че предлагат 5 неща, а и ги предлагат на некви ужасни цени. На мене искаха и аларма да ми слагат някъв китайски боклук за 500 кинта. И ония ми обяснява, че била италианска. А Аз имам приятел дето се занимава с монтаж на такива неща и му показах кво искат да слагат. Той се обади на хората от които пазарува и им каза кава е алармата. Отговорът беше: голям и проблемен китайсли боклук, който струва 50-70 лева. Е кажи ми как да ида те да ми сложат. И за парктроника същата история. Питахме и за него и ково? 50 кинта, а те там искаха 240 ако не се бъркам. Ай сиктир и тъпаците бе. Ние да не ги копаме тея пари. Като стана проблема с изкривените дискове, кво се оказа? не влизали в гаранцията. Питах ги: А като си купя нови от Вас и ида до Пампорово и се върна пак тука с криви дискове, ще ми ги смените ли?????????? НЕ, дори от тях да ги купя, ако ми се прецакат на 20тия километър ти казват SORRY пич гориш с 450 кинта без труда им (реално струват 280лв). И двигателя да ти блокита, ще ти кажат че е по твоя вина, пък и той е консуматив, така че гаранцията не го покрива !!!!!!!!!!!

Така че OFF, FUCK OFF B.S.A.

:icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......Така че OFF, FUCK OFF B.S.A.....

 

Абе, Васе, тези от БС-П май доста са те издразнили....:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Васе, тези от БС-П май доста са те издразнили....:lol:

Нямам думи за формалностите им. Не ги разбирам честно казано. Държат се, все едно са само те и само от тях може да си набавиш необходимото за колата. Тъпа фирмена политика, ама мноооооо тъпа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...