Премини към съдържание

Един еклипс по-малко :(


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

От днес има един еклипс 1Г по-малко по БГ пътищата.

Удариха ми колата и вече не става за нищо от врата

надолу...сиреч от вратите назад. Мисля да пусна тема

в раздела за части, така че гледайте там, ако на някой

му трябва нещо. Бях много доволен от нея, но за кратко.

Успех на всички фенове на еклипсите и безавариийно

шофиране.

 

П.С. Честита 2010 година!

Редактирано от jolly_roger
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леле,мойте съболезнования ... :(

Жалко за колата,ама ти да си жив и здрав е по-важно!

Как се случи тая работа? :(

Редактирано от lubo91
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами бях си паркирал пред нас ( в студентски град) и една сотаджийска лада нива реши да влезе в еклипса. Под предтекст, че му се е занесла колата (според него е карал с 30 км/ч), влиза с взлом в моята. Еклипса отскача и се качва 1 метър по-навътре върху тротоара. В следствие на това съм без джам и врата отдясно, усукано купе и изкривен заден мост. На предницата й няма нищо.

Редактирано от jolly_roger
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе бая щета за "30 км/ч"....

Викахте ли КАТ,поне да ти плати нещо от неговата Гражданска?

Наистина много кофти работа :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

чаках 4 часа КАТ, писаха протокол и утре ще отида в БУЛИНС да заведа щетата. Голям избор нямам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

От днес има един еклипс 1Г по-малко по БГ пътищата.

Удариха ми колата и вече не става за нищо от врата

надолу...сиреч от вратите назад. Мисля да пусна тема

в раздела за части, така че гледайте там, ако на някой

му трябва нещо. Бях много доволен от нея, но за кратко.

Успех на всички фенове на еклипсите и безавариийно

шофиране.

 

П.С. Честита 2010 година!

Коя бе, тази дето я правихме ли? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Баш същата DJ. Направо не си намирам място. Но поне ще зарадвам някой колега с части, ако му трябват, защото ако искам да я направя ми трябва ново купе.

Всички сме на ясно как стоят нещата с едрогабаритните части...

А и тъкмо мислех да и взема нови амортисъори на колата... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам за колицата, ако се случи на мойта нещо подобно някой ще си замине от земята :icon_censored: , аман от идиоти по пътищата. Неможеш ли да го съдиш нещо. Кой знае колко хора са пострадали от този или ще пострадат :icon_censored: . Колегите с джипове да не се сърдят ама коли като техните правят най големи щети и който кара нещо подобно трябва да внимава повече и аз имах един голям пикап с двойна кабина и знам какво е дава ти увереност за по голяма защита и караш по безотговорно ужас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Баш същата DJ. Направо не си намирам място. Но поне ще зарадвам някой колега с части, ако му трябват, защото ако искам да я направя ми трябва ново купе.

Всички сме на ясно как стоят нещата с едрогабаритните части...

А и тъкмо мислех да и взема нови амортисъори на колата... :)

Пффууу, язък..........ами приеми моите съболезования ,дано се купи по бързо и да си вземеш 2Г или 3,4,5...............опа, до 4Г де ........ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако искаш червено купе знам къде има перфектно такова за 500лв!Ако се интересуваш ми пиши на ЛС!Много неприятна случка,но по-важното е,че на теб ти няма нищо!Излез някъде с приятели да се разсееш малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти. Съжалявам! Трябваше да викнете мобилната група на Булинс. Иначе дано изплатят щети и да си вземеш още по-хубав. Ако продаваш разни части от коша свиркай :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятно наистина, не се отчайвай, нали знаеш: "Всяко зло за добро". Пожелавам ти по-хубава!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

имам нужда от скоростната кутия + Дебитомера + Компутара направи ми цена взимам ги веднага

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако искаш червено купе знам къде има перфектно такова за 500лв!Ако се интересуваш ми пиши на ЛС!Много неприятна случка,но по-важното е,че на теб ти няма нищо!Излез някъде с приятели да се разсееш малко.

Ако има къде да я разглоби и да държи чарковете - по-добрият вариант е да вземе парата от застраховката, да продаде частите и да търси друга..... Че 500 лв купе и като се сетя за прехвърлянето на частите, инсталации и чудеса и ми призлява - трудът ще му излезе колкото една кола, особено тук в Сф

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте колеги,

 

с радост искам да отбележа, че съм BACK ON THE ROAD :) Малко съм се поизхвърлил с усуканото купе. Тенекеджиите казаха, че му няма нищо. Мостът е отнесъл боя. Та сега след сменена врата,заден мост и поизправен калник се търкалям отново по родните ни гладки и безопасни пътища.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...