Премини към съдържание

Франсетата от Пежо.....


Препоръчано мнение

Франсетата от Пежо накрая са установили, че за да направят свястна кола трабва да копират Mitsubishi :) :

 

Нещо не става номера с линка :( , затова ето есенцията:

 

Първи всъдеход от "Пежо"

 

-"Пежо" 4007

 

 

 

 

Новият "Пежо" 4007 е стъпил върху базата на "Мицубиши" Outlander, който миналата година бе представен на изложението в Токио

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Франсетата от Пежо накрая са установили, че за да направят свястна кола трабва да копират Mitsubishi :) :

 

Клик

 

Извинявам се, че пак ще преправя линка! :icon_blush:

 

цък

 

Но при мен "цък" тръгва, а "клик" не иска! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че пак ще преправя линка! :icon_blush:

 

цък

 

Но при мен "цък" тръгва, а "клик" не иска! :drinks:

 

Ми като не иска-не иска... :( . Нищо, най важното съм го копирал директно, а то е, че франсетата накрая са разбрали истината :):):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как ми звучи "френски Джип" не ме питайте и като си помисля после колко има да се бият в гърдите че са открили топлата вода. И не мисля че ще се радва на голям пазарен интерес. Но явно след ауди, фауве, волво и баварците и те са решили да се пробват в този сегмент. При положение че има :mitsu-smiley: outlander, на кого ще му трябва да експериментира с нещо френско не знам. Но явно 206 им е дало смелост да опитат и със джип, след като би всички рекорди по масовост на производството.И поради тази причина чакаш по 2 седмици ред само да ти сменят филтрите в Пежо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При положение че има :mitsu-smiley: outlander, на кого ще му трябва да експериментира с нещо френско не знам.

Ами поради простата причина, че Outlander не се предлага с дизелов двигател, например, а Peugeot 4007 ще има версия с HDI двигател.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

И след франсетата от Пежо,..... и тези от Ситроен се сетиха че паркетните джипове са апетитна хапка.

Ето каква статия намерих:European copies of Mitsubishi Outlander и текста от нея:

"Ситроен" и "Пежо" показаха първите си SUV модели

 

 

Близнаците "C-Кросър" и 4007 са изградени на базата "Мицубиши Аутлендър"

Ситроен" и "Пежо" най-сетне показаха първите си SUV модели.

 

Очаквано двата автомобила на ПСА си приличат доста, дизайнерите са нанесли само най-важните отличителни елементи в оформлението на екстериора, а от техническа гледна точка са идентични.

 

"Пежо 4007" и "Ситроен C-Кросър" са изградени на базата "Мицубиши Аутлендър", което съвсем не остава скрито.

 

Всъщност ПСА вече имат опит с подобни тризнаци - миниатюрните градски модели C1 ("Ситроен"), 107 ("Пежо") и "Айго" ("Тойота") са израз на същата пазарна логика - три еднакви автомобила, които се различават преди всичко по емблемата, оформлението на предната маска, фаровете и стоповете.

 

Което, макар и да прилича на маркетингово шикалкавене, определено спестява доста средства на разработчиците. Цените на двата нови високопроходими автомобила обаче все още не са обявени.

"C-Кросър" ще дебютира официално на автосалона в Женева, а 4007 ще бъде представен в Париж догодина.

 

Стартът на продажбите и на двата модела е планиран за началото на лятото. В САЩ новите те ще са при дилърите от есента догодина.

 

Пълноприводните модели всъщност няма да са задължително с 4х4 задвижване, ще се предлага и "олекотена" версия, която ще е с две водещи колела. Ситроенът бе представен и във вариант със седем места.

 

Базов двигател за двамата близнаци ще е 2,4-литров бензинов агрегат с мощност 170 к.с., в моторната гама засега са предвидени и два дизела - двулитров (136 к.с.) и 2,2-литров (156 к.с.), съвместна разработка с "Форд".

 

П.С.: линка го кръстих аз, но то и в статията си пише че е така.(todor @ 13.02.2006 - 14:08)

 

Ами поради простата причина, че Outlander не се предлага с дизелов двигател, например, а Peugeot 4007 ще има версия с HDI двигател.

 

Страшна конкуренция ще е тази съвместна разработка на дизел м/у Ситроен и Форд. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...