Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Хахаха :icon_clap: . Наистина южната прилича на нещо такова. За разлика от участъка между Цариградско шосе и Ботевградско шосе, който използвам, когато се прибирам за Враца. Там всяко платно е с по две ленти, няма дупки а пък за задръствания изобщо не може да става дума! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за мен това не е "околовръстен път", а пресечен терен или полигон на III-та танкова бригада...

Мен ме е срам да го нарека така... ще вземат да ми дойдат гости от Европа... и ще им кажа: "Ей тук така карате, после по околовръстното и там вляво свивате..." и ще ги заблудя.

Не наричайте късовете асвалт в покрайнините на столицата ни към вилните зони "околовръстен път"...

То даже и коларски път не е, щото аз и каруци не съм виждал там (те избират по-хубави пътища).

Малко се отдалечих от темата, но исках да направя това уточнение! :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за мен това не е "околовръстен път", а пресечен терен или полигон на III-та танкова бригада...

Мен ме е срам да го нарека така... ще вземат да ми дойдат гости от Европа... и ще им кажа: "Ей тук така карате, после по околовръстното и там вляво свивате..." и ще ги заблудя.

Не наричайте късовете асвалт в покрайнините на столицата ни към вилните зони "околовръстен път"...

То даже и коларски път не е, щото аз и каруци не съм виждал там (те избират по-хубави пътища).

Малко се отдалечих от темата, но исках да направя това уточнение! :icon_bye:

Хаа, мен отодавна са ме питали разни чужденци като идват в офиса.......откаде да минат по "благоприятно" за колите им.........имаше даже една случка преди 6-7 години на един колега му се обадили едни чехи да идва да ги дърпа или да уреди нещата с КАТ , Пътна помощ и т.н. щото влезли в една яма, ама яма като казвам ,значи си е яма :D някаде в Сухата река................колегата после кат ми разправя и аз не можах да повярвам за каква яма става въпрос и реших да отидя да я видя............ямата се оказа дупка с размери 2м. на 2м. и дълбочина , до около кръста ми............. :icon_doh: :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мм..да,задното окачване изглежда надеждно сигурно и предното е та,абе ма...то е :mitsu-smiley: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Преди малко прочетох в един сайт за коли, че от 24 януари до 2 февруари са поръчани 10 хиляди единици. 45% са поръчали най-високото ниво на оборудване G , а 50% средният клас М. Предпочитанията за цвета са около 35% за Cool Silver Metallic. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

:mitsu-smiley: Малък автомбил с голяма награда :first: :

 

Мицубиши "i" – големият победител на наградите „Good Design 2006"

 

Токио, Октомври 25, 2006 – Мицубиши „i" беше отличен с голямата награда на тазгодишното издание на наградите „Good Design" в Япония благодарение на изключителният си външен и вътрешен дизайн. Наградата е на министерството на икономиката, търговията и промишленоста и се дава на най-забележителният от всички 2918 участници в различните категории. „i" е първият мини автомобил, който успява да спечели тази награда.

Разкривайки нова ера в производството на мини автомобили, Мицубиши „i" оборва твърденията, че в тази категория дизайнът е за сметка на удобното вътрешно пространство или пък то от своя страна се постига за сметка на сигурноста. Новата платформа на Мицубиши за монтиране на двигателят малко по-напред от задната ос им позволява да се справят с 3 от ограниченията в този клас и да постигнат невероятен футуристичен външен вид, изключителна пъргавост и комфортност и не на последно място сигурност при удар от всички страни.

Президентът на Mitsubishi Motors Corporation - Осаму Масуко споделя: "Гордеем се да получим тази престижна награда за модела ни „i", който спечели одобрението на клиентите със забележителения си футуристичен дизайн. За тях ще продължим да създаваме нови модели с тази платформа, която издига на по-високи нива комфорта, сигурноста и дизайна"

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...