Премини към съдържание

Аларма на Лансер


UNNAMED

Препоръчано мнение

Здравейте,

Бих искал да попитам дали някои от вас знае как може да се намали звука на алармата при отключване и съответно при заключване на колата или направо да се изключи.Става въпрос за аларма с марката Gemini,предполагам на всички е такава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че звука се изключва след като еднократно поставиш чипа ,който ти е на ключа в устройството на прозореца(алармата продължава да действа ,но на безшумен режим).Второ слагане пак включва сигнала!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Бих искал да попитам дали някои от вас знае как може да се намали звука на алармата при отключване и съответно при заключване на колата или направо да се изключи.Става въпрос за аларма с марката Gemini,предполагам на всички е такава.

 

Трябва да разбереш какъв модел е твоята аларма. На гаранционната карта трябва да го пише.

Отиваш на сайта на Gemini и си сваляш User's manual. Там пише как да препрограмираш алармената система. Провери, може и да има такава опция за намаляване на звука или само за светлинен сигнал.

 

Аз така си пуснах доста интересни функции, които бяха деактивирани.

Редактирано от farkov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам книжка четох, четох и разбрах че трябва да светнат 2 пъти мигачите след като вкарам "ключето".Слязох долу при колато и не успях да го направя....единия път изключих алармата напълно,после работеше ама след като минат 30сек. почваше да пищи.И едвам успях след 10 минути да я настроя както си беше, даже в един от опитите ми да я включа обратно както си беше клаксона бибитна ама и така не разбрах за какво беше това.Мисля да не я пипам повече, че другия път не знам дали ще успея да я включа обратно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...