Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Атрактивен екземпляр L200. Натоварен със следните джунджурийки:

 

- Поръчков аеродинамичен пакет на каросерията :icon_thumbup:

- Двойни прожектори 8000K

- Спортни кожени седалки Recaro

- Sport Bar :icon_thumbup:

- Затъмнени стъкла :icon_thumbup:

- Боя Хамелеон :icon_thumbup:

 

- Спинери 22" :icon_hmm:

- Снишено окачване :icon_hmm:

 

И забележете поставена е система за NITRO впръскване на този 2,5TDI-plus(100KW) двигател!!! (Е тва как става незнам)??? :icon_hmm: ???

 

Хубава работа, ама негърска! :D

post-523-1137501696_thumb.jpg

post-523-1137501746_thumb.jpg

post-523-1137501772_thumb.jpg

post-523-1137501819_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Верно негърска /циганска/ :D с тези нископрофилни гуми прилича на каручка с дървени колелета :icon_doh: въобще не подхождат. Осакатили са хубавия truck...това е off-road кола все пак..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е, но...тръгнал да го прави бегачка :hysterical: ....не е бил много в ред...защо си го е купил като е искал друго всъщност и после тръгнал да го прави нещо, което не е....то примери има много де...поне е интересно какво може да се направи по него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че е луд - луд е, да даде 18000евро (поне така беше писал) :icon_confused: ,но едно не може да му се отрече има размах момчето. :D Само дето е замахнал в погрешната посока.

 

Снимките на супуркичавия инериор ви ги спестих, само ще вметна че на мястото на пасажерския airbag имаше едни екрани едни чудесии :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За НИТРОто на дизела.

Това не е нищо ново,аз си бях сложил на Каризмата(1.9 TDI),беше нещо уникално,седиш си тежко в Голфа на светофара,а до тебе една КАРИЗМА трака(трака щото е Рено...),жълто,зелено и ме губи от поглед :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

На мен пък не ми харесват цвета(цветовете):), защото не му отиват на този джип. Иначе интересен замисъл като цяло! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...