Премини към съдържание

Откраднато Мицубиши


KiLLa_BeeS

Препоръчано мнение

Ох, дано да си я вземеш утре, ама се притеснявам, че ще задържат вещественото доказателство до приключване на разследването... Дано да не съм прав.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ох, дано да си я вземеш утре, ама се притеснявам, че ще задържат вещественото доказателство до приключване на разследването... Дано да не съм прав.

 

 

Колега прав си за жалост! Сега щели да правят някаква експертиза, защото са намерили и някакви ключове на контакния ключ, които не са на член от моето семейство и чак след това ще мога да си я прибера...

Щети по колата не са големи, нищо не ми липсва от нея или поне това което успях да видя през прозорците защото е запечатана и не ми дадоха да я отворя :icon_crying: :icon_crying: , но най се притеснявам за инструментите и пожарогасителя, които са в багажника и нямаше как да видя дали са там...Единствената щета по колата е на предната дясна врата, която е пржулена някаде и е леко огъната, но не е ударена много! Дано да мога да си я взема скоро,че и козметични ремонти ме очакват преди да е паднал снега :icon_blush: ....

След като я взема пак ще пиша дали всичко е наред...Благодаря на всички, които се отзоваха...

 

 

Поздрави...

Редактирано от KiLLa_BeeS
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни,един мой колега се е връщал от риболов и карал със 90км/ч,когато забелязал на огледалата за обратно виждане,че го застига със голяма скорост,някаква вектра от старите и замалко щяла да го удари,гумите и запушали и едвам спряла,при положение,че той се движи с 90,и като го изпреварили,видял двама мутанти вътре,със качулки на главите и му правили някакви жестове от вътре.Та идеята ми е,че не се знае какво се прави с тия автомобили,за какви неща се използват,ума ни неможе да го побере!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Една приказка с добър край! Дано по скоро ти я върнат, че с тия запечатвания, кой знае колко ще отвиси!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Наистина хубав край на иначе гадната история. Когато чуя такива неща още повече почвам да вярвам, че скоро нашата мила България, ще се оправи. :icon_thumbup:

Дано си я вземеш час по-скоро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...