Премини към съдържание

Ecu 1g Eclipse и Ecu 1g Lantra


Препоръчано мнение

Помагайте, някой може лида каже каква е раликата в ЕКU-тата на двете коли. Става въпрос за коли Mitsubishi Eclipse 1G и Hyundai Lantra 1G (91-93).

 

Това е Eclipse 1G

 

http://lantra-project.hit.bg/1G%20ECU%20HORIZONTAL%20Eclipse.JPG

 

Това е Lantra 1G

 

http://lantra-project.hit.bg/lantra%20Ecu.JPG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

така набързо като гледам голямата букса е различна - има 4 кабела по-малко при лантрата...сигурно има и други разлики. Странно е, че на Лантрата конекторите са като огледални на еклипсовите. И двете схеми ли са с правилна ориентация? Трябва да се гледа буксата от страната на кабелите. Или тази на Лантрата не се гледа от тази страна или наистина са огледални пиновете...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

така набързо като гледам голямата букса е различна - има 4 кабела по-малко при лантрата...сигурно има и други разлики. Странно е, че на Лантрата конекторите са като огледални на еклипсовите. И двете схеми ли са с правилна ориентация? Трябва да се гледа буксата от страната на кабелите. Или тази на Лантрата не се гледа от тази страна или наистина са огледални пиновете...

 

Буксите като цяло съвпадат. Буксите на лантрата съвпадат просто огледално са направени на самата схема. Има 4 кабела по малко ама на еклипса тези кабели са за турбо мотора май аз даже не съм сигурен дали тази схема на еклипса е за 1г без турбо. Питам дали има разлика защото като сложа еклипсвия компютър на латрата с еклипсов мотор не ще да пали. В един саит ми казаха на барзо че имало 2 кабела който трябва да се оправят за да трагне ама незнам кои са те и затова питам някой дали знае каде е разликата. Аз като ги сравнявах нямше никакава. Имам чуството че бензиновата помпа се едно не работи или нещо такова незнам и аз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то си пише да се разменят едни кабелчета на диаграмата на турбо 1г еку-то. Те са маркирани със сиво в квадратчето с номера на пина и пише да се разменят, ако са преди 90-та. Забелязах, че няма детонационен датчик в схемата на лантрата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...